ارسال خرده بار به ترکیه

در گذشته برای ارسال یک بسته یا محموله ای از یک خانه به خانه دیگر، باید فرد خودش اقدام به این کار میکند. در حالی که این روز ها با پیشرفت نسل بشر نه تنها ارسال بار از خانه به خانه ای دیگر راحت شده است بلکه ما میتوانیم بار خود را از یک کشور به کشور دیگر و به روش های مختلفی ارسال کنیم. شرکت های مختلفی برای ارسال بار به ترکیه ارائه خدمات میدهند ولی پیشنهاد ما به شما انتخاب باربری هیراد ترابر است چرا که شما نمیدانید سایر شرکت ها با چه ایمنی و اعتمادی بار شما را سالم به مقصد میرسانند در نتیجه با انتخاب هیراد ترابر در ارسال بار خود به ترکیه خیال خود را راحت کنید.

روش های ارسال بار به ترکیه

برای ارسال بار به ترکیه توسط هیراد ترابر روش های مختلفی وجود دارد. به این صورت که هر یک از این روش ها ویژگی ها، مزایا و محدودیت های مختلفی دارند. این که شما کدام یک از این روش ها را انتخاب کنید، باید شرایط، بودجه و نوع بار خود را بررسی کنید.

روش زمینی ارسال بار به ترکیه

یکی از روش های ارسال بار به ترکیه، ارسال از طریق راه ها زمینی است. این روش به دلیل قیمت معقولی که دارد مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. البته گفتنی است که این روش برای افرادی که میخواهند بارشان زودتر به مقصد برسد، مناسب و معقول نیست. ذکر این نکته ضروری است که بسیاری از خوراکی ها و میوه های تجاری از طریق راه های زمینی وارد ترکیه میشوند.

حال این که هزینه ارسال بار به ترکیه از طریق روش زمینی چقدر است به میزان فاصله بین مبدا و مقصد شما بستگی دارد. البته نوع بار شما نیز در تعیین هزینه ارسال موثر است. به طور کلی هر چقدر فاصله مبدا و مقصد کم باشد، در این روش هزینه برآورد شده کم خواهد بود.

ارسال بار به ترکیه به وسیله قطار: یکی از وسیله هایی که در روش زمینی ارسال بار به ترکیه مورد استفاده قرار میگیرد، ارسال بار به کمک قطار میباشد. این روش نسبت به دیگر وسیله های حنل و نقل زمینی سرعت بالایی دارد و البته بر حسب این سرعت نیز به هزینه کمتری احتیاج دارد. در واقع شما با انتخاب این روش با یک تیر دو نشان میزنید، هم بار را با سرعت بیشتری ارسال میکنید و هم هزینه کمتری پرداخت میکنید.

از دیگر مزایای ارسال بار به کمک قطار امنیت بالای آن است که همین دلایل نیز سبب شده است، این وسیله حمل و نقل بار به ترکیه محبوبیت بالایی در بین تاجران و دیگر افراد داشته باشد.

ارسال بار به ترکیه به وسیله اتوبوس: ارسال بار به ترکیه به وسیله اتوبوس از دیگر روش های زمینی حنل و نقل بار به ترکیه است و جزو مهم ترین روش ها محسوب میشود. این روش ارسال سرعت متوسط و ایمنی معمولی دارد. افراد معمولا برای ارسال بار هایی که حساسیت کمتری دارند و نیازی به ارسال پر سرعت ندارند، از این وسیله استفاده میکنند.

ارسال بار به ترکیه به وسیله کامیون: از دیگر وسیله هایی که در قسمت ارسال زمینی بار به ترکیه فعالیت میکند، کلمیون میباشد. در واقع ارسال بار به ترکیه به کمک کامیون یک حنل و نقل عمومی بوده و شرکت های ترابری به ارائه این خدمات میپردازند. برای ارسال بار به ترکیه توسط شرکت هیراد ترابر و به کمک کامیون باید ابتدا اهداف خود و جزئیات مربوط به ارسال را تنظیم کنید. این جزئیات میتواند شامل نوع بار، وزن بار، مبدا و مقصد ارسال مرسوله، مدت زمان تحویل و … باشد. همه این موارد باید قبل از ارسال به دفتر مربوطه اطلاع داده شود.

روش هوایی ارسال بار به ترکیه: در این روش از هواپیما برای ارسال بار به ترکیه استفاده میکنند. گفتنی است که ارسال بار به ترکیه به کمک هواپیما یکی از سریع ترین روش های ارسال بار است در نتیجه هزینه بالایی دارد.

روش دریایی ارسال بار به ترکیه: از دیگر روش های سریع ارسال بار به ترکیه میتوان به روش دریایی ارسال بار اشاره کرد. توجه داشته باشید که سرعت ارسال بار در این روش اندکی از روش هوایی کمتر است ولی بر خلاف روش زمینی سرعت بالاتری دارد. هزینه ارسال نیز دقیقا بر اساس سرعت تنظیم میشود. هزینه ارسال بار به ترکیه در روش دریایی از روش هوایی کمتر و از روش زمینی بیشتر است.

هزینه ارسال بار به ترکیه

همان طور که گفتیم هزینه ارسال بار به ترکیه توسط هیراد ترابر به عوامل مختلفی بستگی دارد و د نهایت این شما هستید که بر اساس بودجه تان تصمیم به ارسال بار بر اساس هر یک از روش های گفته شده میکنید. از عوامل تعیین کننده در هزینه ارسال بار به ترکیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

وزن و اندازه بار: همان طور که شاید بدانید از جمله عوامل مهم و تعیین کننده در هزینه ارسال بار میتوان به وزن و اندازه بار اشاره کرد. هر چه قدر وزن بار شما بیشتر یعنی بار شنا سنگین تر باشد، قطع به یقین هزینه زیادی از شما بابت ارسال دریافت خواهد شد.

مسافت: مسافت طی شده بین مبدا و مقصد مرسوله از دیگر عوامل تعیین کننده هزینه ارسال بار به ترکیه است. در واقع هر چه قدر این مسافت بیشتر باشد، هزینه ارسال نیز بیشتر خواهد شد.

نوع حمل بار: نوع حمل بار نیز یکی از دلایل مهم در تعیین قیمت ارسال بار است، برای مثال هزینه ارسال در روش های زمینی کمتر از روش هوایی است ولی مدت زمان ارسال در روش زمینی بیشتر است.

زمان ارسال: اگر بخواهید بار شما با سرعت بیشتری به مقصد برسد باید هزینه بالایی برای ارسال پرداخت کنید. در واقع هزینه ارسال بار به ترکیه با زمان تعیین شده بیشتر است.

ارائه خدمات اضافی: گاهی اوقات افردا ممکن است نیازمند خدمات اضافی دیگری نطیر بیمه بار، بسته بندی، تخلیه بار و … باشند که این خدمات به هزینه دیگری نیاز خواهند داشت. البته این خدمات اضافی بر اساس نیاز و به دلخواه شما میباشد.

ورود چه کالاهایی به ترکیه ممنوع است؟

کشور ترکیه برای ورود هر گونه مرسوله یا باری به کشور خود قوانین سخت گیرانه ای دارد. این قوانین در جهت تامین امنیت این کشور وضع شده است. در نتیجه شما نیز باید به این قوانین احترام گذاشته و از ارسال بار های گفته شده در ادامه خودداری کنید.

مواد غذایی و خوراکی

ترکیه اجازه ورود مواد غذایی و خوراکی را به کشور خود نمیدهد. بنابراین شما نمیتوانید تنقلات و یا خشکبار را به این کشور ارسال کنید. علاوه بر این شما اجازه ارسال حبوبات، چای و برنج را نیز ندارید، در صورتی که گمرک آن ها را مشاهده کند، میگیرد.

میوه و سبزیجات

از دیگر موارد ممنوعه در ورود به کشور ترکیه، میوه و سبزیجات میباشد.

مواد آرایشی و بهداشتی

شما همچنین حق ارسال هر گونه لوام بهداشتی و آرایشی نظیر عطر، ادکلن، شامپو، کرم و … را نیز ندارید.

مواد دارویی و دخانیات

از دیگر موارد ممنوعه دارو و دخانیات میباشد. در صورتی ارسال چنین موارد دولت ترکیه شما را مجازات میکند. دارو ها به دلیل این که دارای مواد شیمیایی هستند اجازه ورود و ترخیص به آن ها داده نمیشود.

سخن آخر

به طور کلی برای ارسال بار به ترکیه روش ها و شرکت های معتبر بسیاری وجود دارد ولی اعتماد به آن ها سخت بوده و به تحقیقات زیادی نیاز دارند. هیراد ترابر جزو برترین و معتبر ترین شرکت های ارسال بار به ترکیه است و سالیان سال است که در این زمینه فعالیت دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا