خرید کیف پول لجر از رمزیتال

خرید کیف پول لجر از رمزیتال

از مهم‌ترین عواملی که برای سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال به آن نیاز پیدا خواهید کرد، یک کیف پول ارز دیجیتال است. در واقع انتخاب یک کیف پول خوب اهمیت زیادی دارد؛ از همین رو امروز ما تصمیم داریم یکی از بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال به نام کیف پول لجر را به شما معرفی کنیم. کیف پول لجر نوعی کیف پول سخت‌افزاری است که مزایای بسیار زیادی دارد؛ پس اگر می‌خواهید در مورد این مدل کیف پول‌ها اطلاعاتی به دست‌آورید، ادامه این مطلب را از دست ندهید!

آشنایی با کیف پول‌ های سخت‌ افزاری

قبل از آنکه در مورد کیف پول لجر اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم، بهتر است که با ماهیت کلی کیف پول‌های سخت‌افزاری آشنا شوید؛ چرا که لجر هم یکی از انواع کیف پول‌های سخت‌افزاری به شمار می‌رود.

به طور کلی کیف پول‌های ارز دیجیتال را می‌توان به دو دسته کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تقسیم‌بندی کرد. کیف پول‌هایی که در آن‌ها دستگاه‌های فیزیکی به منظور نگهداری رمز ارز مورد استفاده قرار می‌گیرند، کیف پول‌های سخت‌افزاری است.

اگر بخواهید از کیف پول‌های سخت‌افزاری استفاده نمایید؛ باید دستگاه را به لپ تاپ یا کامپیوتر وصل کرده و دارایی خود را انتقال دارید. استفاده از کیف پول سخت‌افزاری دقیقاً مانند یک فلش مموری است. در واقع اگر دستگاه را به یک رایانه متصل نکنید، امکان انتقال رمز‌ها روی آن وجود ندارد.

با توجه به این توضیحات اگر بخواهید از دارایی‌های خود استفاده نمایید باید کیف پول فیزیکی شما در دسترستان قرار داشته باشد. یکی از اصلی‌ترین تفاوت‌های کیف پول‌های سخت‌افزاری با کیف پول‌های نرم‌افزاری رایگان نبودن آن‌ها است. شما برای استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری باید مقدار قابل توجهی هزینه پرداخت نمایید. برند‌های مختلفی کیف پول سخت‌افزاری تولید می‌کنند که همانطور در بالا اشاره کردیم، لجر یکی از بهترین‌های آنان به شمار می‌رود.

چرا خرید کیف پول لجر؟

اهمیت خرید کیف پول لجر

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم، کیف پول لجر یکی از کیف پول‌های سخت‌ افزاری است و توسط شرکت فرانسوی تولید می‌شود. شرکت سازنده لجر از بزرگ‌ ترین و معروف‌ترین شرکت‌های سازنده کیف پول دیجیتال است و در این حوزه شهرت بسیاری دارد.

با وجود اینکه برند‌های بسیاری در حال ساخت و توسعه کیف پول‌های سخت افزاری هستند، با این حال لجر کیفیت فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد؛ از همین رو اعتماد به آن نسبت به کیف پول‌های دیگر ساده‌تر خواهد بود.

با خرید کیف پول لجر امکان یادداشت عبارت بازاریابی ۱۲ کلمه‌ای برای شما فراهم می‌شود؛ پس از یادداشت عبارت‌های بازاریابی شما می‌توانید رمز ارز‌های خود را به آدرس عمومی کیف پولتان انتقال دهید.

لازم به ذکر است که کیف پول‌های لجر می‌توانند تعداد زیادی از رمز ارز‌های دیجیتال را در خود نگهداری کرده و از اکثر ارز‌های دیجیتالی پشتیبانی می‌کنند. کیف پول‌های لجر از امنیت بالایی برای نگهداری رمز‌ ارز‌های دیجیتالی هم برخوردارند.

استفاده از کیف پول لجر چه مزایای به دنبال دارد؟

شرکت لجر دو مدل کیف پول سخت‌افزاری تولید کرده که امکان دارد مزایا یا معایب آن‌ها با یکدیگر متفاوت باشد، با این حال تمامی کیف پول‌های لجر از مزایای زیر بهره‌مند هستند:

امنیت فوق‌العاده

یکی از مهم‌ترین مواردی که کیف پول‌های رمز ارز دیجیتال باید از آن برخوردار باشند، امنیت آن‌ها است. امنیت فاکتور بسیار مهمی به شمار می‌رود که باید حتماً هنگام خرید کیف پول‌های سخت‌افزاری به آن توجه نمایید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته به وسیله تیم توسعه دهنده

از دیگر مواردی که حتماً باید هنگام خرید کیف پول سخت‌افزاری به آن توجه نمایید، پشتیبانی از آن‌ها است. یک کیف پول سخت‌افزاری خوب باید به وسیله تیم توسعه دهنده به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی شود.

برخی از بانک‌ها از خدمات و شرایط کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری استفاده می‌کنند، با این حال امکان اینکه کیف پول‌ها با مشکلات و چالش‌هایی روبه‌رو شوند هم وجود دارد. با توجه به این مسأله به منظور رفع چالش‌ها و مشکلاتی که کیف پول‌های سخت‌افزاری با آن مواجه می‌شوند، باید تیم توسعه دهنده آن‌ها به صورت ۲۴ ساعته از کیف پول‌ها پشتیبانی کنند. ضمن اینکه امکان ارتباط با تیم توسعه دهنده هم باید وجود داشته باشد.

در صورتی که یک کیف پول از پشتیبانی مناسبی برخوردار نباشد، نمی‌توان از آن کیف پول استفاده کرد. کیف پول‌های لجر پشتیبانی بسیار مناسبی داشته و در صورت هر گونه مشکلی شما می‌توانید با تیم توسعه دهنده آن ارتباط برقرار نمایید.

امکان هک کیف پول لجر وجود ندارد

یکی از مزیت‌های کیف پول‌های لجر، عدم امکان هک شدن آن‌ها است. به هیچ عنوان کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر را نمی‌توان هک کرد. بهتر است بدانید که هکر‌ها سیستم‌های بسیار قدرتمندی داشته و هر روزه در پی هک کردن پلفترم‌های موجود در بازار‌های ارز دیجیتال هستند. این مسأله باعث شده که همواره اخبار مربوط به هک شدن صرافی‌ها و کیف پول‌های ارز دیجیتال را بشنویم.

از آن جایی که به صورت قانونی نظارتی روی بازار ارز‌های دیجیتال انجام نمی‌شود، در صورت هک شدن کیف پول یا حساب شما کل سرمایه و دارایی تان از بین خواهد رفت. در صورتی که شما از یک کیف پول نرم‌افزاری استفاده نمایید، با توجه به اینکه کیف پول موردنظر همواره به اینترنت متصل است، امکان هک شدن آن نسبت‌ به یک کیف پول نرم‌افزاری بیشتر خواهد بود.

این در حالی است که کیف پول سخت‌افزاری لجر امنیت فوق‌العاده‌ای داشته و امکان هک شدن آن تقریباً صفر است. تنها زمانی که کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر در معرض هک قرار می‌گیرند که برای نقل و انتقال پول به اینترنت متصل شوند. با این حال در آن زمان هم تقریباً امکان اینکه هکری بتواند کیف پول لجر را هک کند، بسیار پایین است.

از توکن‌های مختلفی پشتیبانی می‌کند

یکی از مشکلاتی که معمولاً کیف پول‌های رمز دیجیتال با آن روبه رو می‌شوند، پشتیبانی از تعداد محدودی رمز دیجیتال است. بسیاری از کیف پول‌های ارز دیجیتال قادر به پشتیبانی از ارز‌های زیادی نیستند و نمی‌توان برای ارز‌های مختلفی آن‌ها را مورد استفاده قرار داد.

در گذشته برخی از کیف پول‌های سخت‌افزاری امکان اینکه به شبکه بلاک چین متصل شوند، نداشتند. این مسأله باعث شده بود که آن‌ها قادر به پشتیبانی از توکن‌های جالبی نباشند؛ از همین رو بسیاری از کاربران با وجود امنیت پایین کیف پول‌های نرم‌افزاری از آن‌ها استفاده می‌کردند.

با این وجود امروزه کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر توسعه یافته و در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ رمز ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. به سختی می‌توانید توکنی یا ارز دیجیتالی را پیدا کنید که توسط کیف پول سخت‌افزاری لجر پشتیبانی نشود.

لجر معتبر و شناخته شده است

در بالا هم اشاره کردیم که لجر یکی از معتبر‌ترین شرکت‌های سازنده کیف پول سخت‌افزاری ارز دیجیتال است. شهرت بیش از اندازه این شرکت سازنده کیف پول باعث می‌شود شما با خیال آسوده‌تری به آن اعتماد نمایید.

از سخت‌افزار‌های با کیفیتی در ساخت آن‌ها استفاده شده است

از دیگر مزایای این نوع کیف پول‌های سخت‌افزاری کیفیت بالای سخت‌افزار‌های به کار رفته در آن است. کیف پول‌های سخت‌افزاری از کیفیت سخت‌افزاری بالایی برخوردار بوده و در مقابل آسیب‌های فیزیکی بسیار مقاوم هستند.

کیف پول لجر را از کجا می‌توان خرید کرد؟

با توجه به این توضیحات اگر می‌خواهید کیف پول لجر را تهیه کنید، باید بگوییم که نیازی نیست به شرکت سازنده آن در فرانسه مراجعه نمایید. شما می‌توانید کیف پول لجر را از وب سایت رمزیتال تهیه نمایید.

رمزیتال یکی از معتبرترین وب سایت‌هایی که کیف پول لجر را عرضه می‌کند، کیف پول‌هایی که توسط رمزیتال عرضه می‌شود معتبر بوده و از امنیت بالایی برخوردارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا