خرید تاج گل ترحیم و تاج گل نمایشگاه

تاج گل ترحیم و تاج گل نمایشگاه

تاج گل ترحیم برای منتقل کردن احساسات و همدردی با خانواده متوفی به وسیله آشنایان و نزدیکان اهدا می شود. تاج گل همین طور نوعی ادای احترام و ارادت و وفاداری به متوفی و نشان دهنده به یاد او بودن است. به همین دلیل تاج گل برای بعضی از افراد دارای اهمیت زیادی است به خصوص اگر نسبت صمیمی و نزدیکی با خانواده متوفی دارید بهتر است در انتخاب تاج گل دقت زیادی به خرج دهید.

برای مراسم ترحیم از تاج گل های مختلف و در طرح های متنوع استفاده می کنند. اما معمولا از دو نوع تاج گل در مقایسه با دیگر موارد استفاده بیش تری می شود. یکی از آن ها تاج گل معمولی و دیگر تاج گل روی تابوت است که این دو مورد جزو پر استفاده ترین انوع تاج گل ترحیم محسوب می شوند که معمولا سفارش بیش تری را به نسبت دیگر مدل ها دارند. تاج گل ها همین طور دارای طراحی و تزئین های مختلفی هستند که باعث متمایز شدن هریک از آن ها از همدیگر می شود.

تاج گل چیست؟

تاج گل در اصل یک نوع سبد گل است که در شکل های مخصوصی طراحی و ساخته می شود. تاج گل در مدل های پایه دار و بدون پایه ساخته می شود و هرکدام از آن ها دارای کاربرد خاص خود هستند. تاج گل با کمک گل های متنوع و مختلفی می تواند ساخته شود و بر اساس نوع گل و رنگ آن در مراسم های مختلفی مانند ترحیم، خاکسپاری، جشن، شادی، عروسی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. گل فروشی های مختلفی انواع تاج گل را در مدل های مختلفی طراحی و تزئین می کنند و افراد می توانند بسته به مراسم و بودجه خود یکی از انواع تاج گل در طرح های مختلف را انتخاب کرده و تهیه کنند.

انواع اندازه های تاج گل ترحیم

انواع تاج گل ترحیم

تاج گل ترحیم دارای اندازه ها و سایز بندی های مختلفی هستند که شما می توانید بر اساس سلیقه و انتخاب خود یکی از آن ها را خریداری کنید. همان طور که مشخص است که قیمت این تاج گل ها بر اساس اندازه با همدیگر فرق داشته و معمولا تاج گل های یک طبقه دارای ارزان قیمت تر دیگر مدل های تاج گل هستند. دلیل این مسئله هم به علت زیادتر بودن گل های مورد استفاده با بالا رفتن طبقه تاج گل ترحیم است. رایج ترین اندازه های تاج گل ترحیم به صورت زیر است:

  • تاج گل ترحیم یک طبقه
  • تاج گل ترحیم دو طبقه
  • تاج گل ترحیم سه طبقه

اصول مهم درباره مراحل تزئین تاج گل ترحیم

همان طور که گفتیم برای این که بتوانید تاج گل ترحیم زیبا و مناسبی را بسازید باید اصول و استاندارد خاصی را در این باره رعایت کنید. اولین قدم برای تزئین تاج گل ترحیم انتخاب کردن گل و رنگ آن است. این مسئله شروع تزئین و ساخت تاج گل ترحیم است و باید دقت زیادی را در این باره داشته باشد. از مهم ترین اصول و نکات مراحل تزئین تاج گل ترحیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتخاب کردن گل در رنگ مناسب برای مراسم ترحیم
  • به کار گیری لوازم و وسایل تزئینی با کیفت و مناسب برای تزئین تاج گل ترحیم
  • استفاده کردن از تعداد مناسب و کم گل
  • تزئین و ساخت تاج گل با وزن مناسب و قابل حمل

رعایت کردن نکات ذکر شده باعث می شود بتوانید مراحل تزئین تاج گل ترحیم را به خوبی طی کنید به همین دلیل سعی کنید این مسائل را درباره تزئین تاج گل ترحیم در نظر گرفته و استفاده کنید.

خرید تاج گل ترحیم بر اساس اندازه

خرید تاج گل ترحیم

تاج گل یک طبقه ترحیم

یکی از مدل های ساده تاج گل ترحیم که در مراسم های عزاداری، خاکسپاری و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. تاج گل یک طبقه ترحیم است. شما می توانید به صورت راحت و آسان این مدل از تاج گل را به صورت حضوری یا اینترنتی تهیه کنید. قیمت مناسب این تاج گل علت محبوبیت بالای این نوع تاج گل است. در این تاج گل از گل های کم تری استفاده می کنند به همین دلیل قیمت آن به مراتب پایین تر از مدل های تاج گل دیگر است. البته تعداد کم گل در این نوع تاج گل باعث عدم زیبایی آن نمی شود بلکه تاج گل یک طبقه ترحیم دارای طراحی ساده اما شیک و زیبایی است و شما می توانید برای مراسم های مربوط به ترحیم از این مدل استفاده کنید.

تاج گل دو طبقه ترحیم

دومین مدل از تاج گل، تاج گل دو طبقه ای است که به نسبت تاج گل های یک طبقه ای دارای زیبایی و جلوه بیش تری است و بیش تر افراد از این مدل از تاج گل در مراسم های خاکسپاری و ترحیم به منظور عرض تسلیت استفاده می کنند. در این نوع تاج گل به نسبت تاج گل های طبقه ای از گل های بیش تری استفاده می کنند و به همین دلیل قیمت بالاتری را به نسبت مدل یک طبقه ای دارد. همین طور لازم به ذکر است که اندازه این مدل از تاج گل در مواردی حتی به سه متر نیز می رسد و جلوه و زیبایی خاصی را به نمایش می گذارد.

تاج گل سه طبقه ترحیم

آخرین مدل از تاج گل ترحیم، تاج گل سه طبقه ای ترحیم است که اغلب برای مراسم های عزاداری افراد نزدیک و اقوام درجه یک استفاده می شود. این مدل از تاج گل به نسبت دو مدل قبلی قیمت بالاتری را دارد و جزو تاج گل های لوکس و لاکچری محسوب می شود. همچنین قابل ذکر است که از گل های زیادی برای تزئین و طراحی این مدل استفاده می کنند. اگر بودجه کافی برای خرید این مدل از تاج گل را دارید توصیه می کنیم به خاطر زیبایی و شکوه آن، خرید این مدل را جزو اولویت های خود قرار دهید.

خرید تاج گل ترحیم بر اساس رنگ گل

استفاده از گل های مخصوص در مراحل تزئین تاج گل ترحیم امری متدوال و رایج است. در بیش تر مواقع برای ساخت و تزئین تاج گل ترحیم از گل های مختلف در رنگ های سفید یا روشن استفاده می کنند. اگر می خواهید تاج گل ترحیم مناسبی خریداری کنید حتما در نظر داشته باشید که انتخاب خود را از بین رنگ های خنثی، روشن و ملایم انجام دهید. از گل هایی که برای تزئین تاج گل ترحیم مناسب هستند می توان به گلایل، شب بو، داوودی، لیلیوم، میخک، مریم، ژربرا، آنتوریوم و غیره اشاره کرد. این گل ها دارای ظاهر زیبایی هستند و از رنگ سفید آن ها برای تزئین تاج گل ترحیم استفاده می کنند. اگر در نظر دارید برای تزئین تاج گل ترحیم از رنگ های دیگر استفاده کنید حتما در نظر داشته باشید تا به هیچ وجه از رنگ های جیغ، پرانرژی و شاد استفاده نکنید چرا که اصلا برای مراسم ترحیم و مراسم های مشابه مناسب نیستند و ممکن است حتی باعث سوتفاهم و دلخوری نیز شوند.

اهمیت خرید تاج گل ترحیم به صورت اینترنتی

خرید تاج گل ترحیم و تسلیت با هدف عرض تسلیت و نشان دادن احترام و ابراز همدردی با خانواده سوگوار انجام می شود. رسم های مختلف برای مراسم های ترحیم در کشورمان وجود دارد اما یکی از آداب و رسوم رایج که در کشورهای مختلف جهان و کشور ایران مشابه است استفاده از گل برای مراسم های ترحیم و ابراز همدردی با خانواده داغدار است. بیش تر افراد با تاج گل ترحیم مناسبی در مراسم شرکت می کنند و برخی از افراد نیز به دلایل مختلف نمی توانند در مراسم شرکت کنند اما با ارسال تاج گل ترحیم احترام و احساسات غم و ناراحتی خود را به خانواده متوفی نشان می دهند. بیش تر این افراد به دلیل مشغله های کاری و شخصی خود قادر به خرید حضوری و جستجوی تاج گل مناسب در گل فروشی های سطح شهر نیستند به همین دلیل در این مواقع اهمیت خرید تاج گل ترحیم به صورت اینترنتی مشخص می شود و این افراد به راحتی می توانند تاج گل مورد نظر خود برای مراسم را به صورت اینترنتی سفارش داده و در محل مورد نظر دریافت کنند.

فاکتورهای مهم خرید تاج گل ترحیم به صورت آنلاین

برای مراسم های مختلف و خرید آنلاین تاج گل ترحیم باید به فاکتورهای مختلفی توجه کنید، این مسئله دارای اهمیت زیادی است چرا که بر روی خرید و رضایت شما از خرید نهایی تاثیر بالایی می گذارد. تاج گل در اصل از مجموعه ای از گل تشکیل شده است که بر روی پایه های چوبی یا فلزی تعبیه می شود. این تاج گل ها می توانند در اندازه های یک متر الی چهار متر نیز شناخته شوند. خرید تاج گل به صورت آنلاین یکی از مسائلی است که برای تهیه آن باید به موارد مختلفی دقت کنید برای مثال در زمان سفارش آنلاین تاج گل ترحیم باید به فاکتورهایی مانند نوع گل، تعداد گل، طراحی تاج گل، تزئین تاج گل، رنگ گل، مراسم مورد نظر، فروشگاه گل مورد نظر و دیگر موارد توجه کنید.

عوامل موثر در قیمت خرید تاج گل ترحیم

مسئله مهمی که درباره قیمت خرید تاج گل ترحیم وجود دارد این است که بر اساس عوامل مختلفی می توان تغییراتی را در قیمت آن مشاهده کرد. برای تعیین قیمت تاج گل فاکتورهای مشخصی تاثیر بالایی می گذارند به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای آن تعیین کرد. از مهم ترین عواملی که بر روی قیمت این محصول تاثیر می گذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد گل: با در نظر گرفتن اندازه پایه و تعداد گل هایی که در تاج گل مورد استفاده قرار می گیرد قیمت نهایی تاج گل ترحیم نیز می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل تاج گل هایی که دارای گل های بیش تری هستند طبیعتا دارای قیمت بالاتری نیز هستند.

نوع طراحی: نحوه طراحی، تزئین و گل آرایی که برای تاج گل انجام می شود تاثیر بالایی را بر روی قیمت تاج گل ترحیم می گذارد. به طوری که می تواند قیمت تاج گل را کاهش یا افزایش دهد.  تغییر قیمت در این محصول به خاطر گل های مورد استفاده، نحوه تزئین و وسایل مورد استفاده در آن ها است.

نوع گل: تنوع گل های مورد استفاده در تاج گل بسیار بالا است، این گل ها علاوه بر این که دارای ظاهر متفاوتی هستند دارای قیمت های مختلفی نیز هستند. برای مثال گلایل در تاج گل جزو گل های به صرفه و مناسب است و از طرفی دیگر گل های لیلیوم، رز، آنتریوم، استر و غیره دارای قیمت های بالاتری هستند و طبیعتا استفاده از گل های گران تر باعث می شوند تاج گل ترحیم نیز دارای قیمت بالاتری باشد.

فصل گل مورد استفاده: گل های مورد استفاده در تاج گل در فصل خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند اما اگر می خواهید از گل هایی استفاده کنید که در فصل خود نیستند طبیعتا هزینه بیش تری برای شما خواهد داشت. برای مثال اگر از گل های مخصوص بهار در فصل زمستان استفاده کنید قیمت تاج گل ترحیم بالاتر خواهد بود.

 نوع تاج گل: افزایش طبقه های تاج گل و اندازه و ارتفاع آن ها باعث می شود تا برای ساخت تاج گل ترحیم به گل های بیش تری احتیاج داشته باشید و این مسئله باعث می شود قیمت تاج گل ترحیم افزایش پیدا کند. همچنین تاج گل های تحریم سه طبقه ای حدودا دارای سه متر ارتفاع هستند و برای تزئین و گل آرایی آن ها به گل های زیادی نیاز دارید. یعنی به طور کلی هر چه قدر طبقه های تاج گل ترحیم بالاتر باشد احتیاج به گل های زیاد و همین طور گل های متنوعی است به همین دلیل با افزایش طبقات تاج گل ترحیم دارای قیمت بالاتری خواهد بود.

تاج گل نمایشگاه چیست؟

امروزه با رواج یافتن انواع نمایشگاه های بین المللی و داخلی و همین طور انواع مراسم های افتتاحیه، اختتامیه، تقدیر و غیره، به کار بردن تاج گل نمایشگاه تبدیل به یکی از متداول ترین و رایج ترین روش ها برای عرض تبریک و آروزی موفقیت برای فرد گیرنده شده است. این مسئله به قدری گسترش پیدا کرده است که به ندرت می توانید نمایشگاه یا مراسمی را پیدا کنید که در آن از تاج گل استفاده نکرده باشند. از تاج گل ها برای ادای احترام و بالا بردن جلوه و شکوه مراسم استفاده می کنند. تاج گل نمایشگاهی در حالت معمول یکی از انواع تزئینات گل است که بر روی پایه های مختلف چوبی یا فلزی در طبقه های یک تایی یا چند تایی طراحی می شود و دارای گل آرایی و تزئین های مخصوص خود است.

انواع سایز بندی تاج گل نمایشگاهی

تاج گل های نمایشگاهی در اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شوند. انواع سایز بندی تاج گل نمایشگاهی صورت زیر است:

تاج گل یک طبقه

تاج گل های یک طبقه، ارزان ترین و سبک ترین مدل تاج گل نمایشگاهی هستند که در مدل های با پایه یا بدون پایه ساخته می شوند. در این تاج گل ها از گل های کم تری استفاده می شود و می توان از آن ها در نمایشگاه ها استفاده کرد. در اطراف این تاج گل از برگ های پهن یا نازک تزئینی استفاده می کنند تا ظاهر زیبا تر و جذاب تری به آن بدهند. قابل ذکر است که تاج گل های یک طبقه اگر به صورت زیبا و خلاقانه طراحی و ساخته شوند می توانند جزو بهترین هدیه های ممکن برای عرض تبریک در نمایشگاه ها باشند.

تاج گل دو طبقه

تاج گل دو طبقه نمایشگاهی جزو کاربردی ترین و رایج ترین تاج گل برای نمایشگاه محسوب می شود که با ظاهر زیبا و جذاب خود طرفدارن زیادی را پیدا کرده است. این تاج گل برای نمایشگاه ها و غرفه ها بسیار مناسب و ایدئال است و برای زیباسازی محیطی که در آن قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد. تاج گل دو طبقه نمایشگاهی قیمت بالاتری به نسبت تاج گل یک طبقه ای دارد که می توان طراحی طبقات آن را به صورت مشابه و شبیه به هم و یا جدا و متفاوت با هم انجام داد. کیفیت این تاج گل ها مناسب و عالی است و در عین حال ظاهر لاکچری و لوکسی را دارد.

تاج گل سه طبقه

تاج گل سه طبقه نمایشگاهی جزو گران ترین و لاکچری ترین مدل های تاج گل نمایشگاه است که هزینه خرید این تاج گل بالاتر از دو مدل قبلی است. در حالت معمول افراد از این تاج گل برای اقوام و آشنایان نزدیک که رابطه خوبی با آن ها دارند استفاده می کنند. این تاج گل با تعداد بسیار زیادی از گل ها طراحی می شود و تنوع گل های استفاده شده در آن نیز بالا است و ممکن است از چندین گل در آن استفاده کنند. همین طور گل های استفاده شده جزو گل های باکیفیت، لاکچری و لوکس هستند. این تاج گل همان طور که از اسمش پیدا است در سه طبقه طراحی می شود. طراحی و تزئین این تاج گل به صورت مخصوص و زیبایی انجام می شود و شما می توانید از این مدل تاج گل در مراسم ها و نمایشگاه های مهم استفاده کنید

قیمت خرید انواع تاج گل نمایشگاه بر اساس سایز بندی

قیمت یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که در زمان خرید تاج گل به آن توجه می شود. همان طور که گفتیم تاج گل های نمایشگاهی دارای مدل ها و گل های مختلفی هستند و همین طور اندازه و ابعاد مختلفی را نیز دارند که به صورت خاصی طراحی می شود. به همین دلیل قیمت انواع سایز بندی تاج گل نمایشگاهی نیز به طور طبیعی با هم دیگر متفاوت است و نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای تاج گل نمایشگاهی ارائه کرد. برای تعیین قیمت انواع تاج گل نمایشگاهی باید نوع تاج گل، تعداد طبقات، اندازه تاج گل، نوع گل های استفاده شده، تعداد گل های استفاده شده، نحوه گل آرایی و چینش، کیفیت گل های مورد استفاده و دیگر را بررسی کرد تا بتوان قیمت نهایی آن را مشخص کرد. اما در کل بهتر است بدانید هرچه قدر تعداد طبقات تاج گل بیش تر باشد قیمت تاج گل نیز بالاتر می رود. البته بر اساس گل های استفاده شده ممکن است یک تاج گل یک طبقه گران تر از تاج گل سه طبقه ای که با گل های معمولی طراحی شده است باشد. به همین دلیل نوع گل و تعداد گل نیز جزو فاکتورهای اساسی برای تعیین قیمت تاج گل محسوب می شوند.

خرید تاج گل نمایشگاه بر اساس سایز بندی

خرید آنلاین انواع سایز بندی تاج گل نمایشگاهی یکی از راحت ترین و کاربردی ترین روش ها برای خرید این مدل از تاج گل های نمایشگاهی است. در این روش لازم به حضور شما در گل فروشی های سطح شهر نیست و می توانید به راحتی با خرید آنلاین سفارش خود را درب منزل دریافت کنید. همین طور ممکن است به خاطر دغدغه ها و مشکلات کاری و شخصی خود نتوانید در مراسم و نمایشگاه مورد نظر شرکت کنید، در این مواقع می توانید به صورت آنلاین تاج گل نمایشگاهی را به همراه کارت تبریک و متن مورد نظرتان به محل برگزاری نمایشگاه ارسال کنید و از این طریق به صاحب نمایشگاه تبریک گفته و ارادت و احترام خود را نشان دهید. نکات مهم خرید تاج گل نمایشگاه

به علت بالا بودن قیمت تاج گل بهتر است در زمان خرید به نکاتی خاصی در این باره توجه کنید تا قیمت پرداختی بر اساس کیفیت گل ها تعیین شود. همان طور که اشاره کردیم تاج گل های نمایشگاهی در سه مدل یک طبقه، دو طبقه و سه طبقه ساخته می شوند. برای انتخاب نوع گل ابتدا باید نوع مراسم و اهمیت آن را مشخص کنید. همین طور تازگی و شادابی گل ها نیز دارای اهمیت زیادی است و باید به این نکته مهم توجه کنید. همچنین برای خرید هر نوع تاج گلی توصیه می کنیم خرید خود را از گل فروشی های معتبر که از گل های تازه و روزانه استفاده می کنند انجام دهید.

خرید تاج گل نمایشگاه بر اساس گل مورد استفاده

همان طور که گفتیم از گل های مختلفی در تاج گل نمایشگاهی می توان استفاده کرد و طبیعتا بعضی از گل ها برای این مراسم مناسب نیستند و برخی دیگر انتخاب بهتری محسوب می شود. در زیر بعضی از گل های مناسب تاج گل نمایشگاهی را معرفی می کنیم.

گل نرگس

گل های نرگس نشان دهنده شروع جدید و سرزندگی است و شروع فصل جدیدی از زندگی را نشان می دهد. همین طور اگر در نظر دارید صداقت، راستگویی و بخشش را برای دیگران نشان دهید، می توان از گل نرگس استفاده کنید. تاج گل های مختلف با گل های نرگس زرد رنگ جزو بهترین هدیه هایی است که می توان به یک فرد دارد. همین طور این انتخاب جلوه خاصی را داشته و در بین دیگر هدایا جلب توجه خواهد کرد.

گل رز

گل رز یکی از پرطرفدارترین و پراستفاده ترین گل ها در دنیا است که به علت زیبایی ظاهری خود از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. گل های رز دارای بیش از صد نوع مختلف هستند که در گلبرگ های آن ها یا از نوع فشرده و نزدیک به هم است و یا دارای برگ های باز و جدا از هم هستند. گل های رز دارای رنگ های مختلفی نظیر قرمز، سفید، زرد، صورتی و غیره هستند. شما می توانید از تاج گل های مختلفی که با گل های رز ساخته شده اند در مراسم مورد نظر خود انتخاب کنید. این گل دارای کاربرد زیادی است و در مناسبت های مختلف مثل تولد، فارغ التحصیلی، عیادت مریض نمایشگاه، افتتاحیه، تبریک و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. همین طور بهتر است بدانید هر رنگ از این گل دارای معنی خاص خود است برای مثال رز قرمز نشان دهنده عشق و علاقه همیشگی است، رز صورتی نشان دهنده بی گناهی، عشق و شفا است، رز سفید نشان دهنده شادی و عشق کامل است و در نهایت رز زرد نشان دهنده روابط دوستی و محبت آمیز است.

 گل لاله

گل های لاله همانند گل رز دارای بیش از صد نوع مختلف است که هرکدام از آن ها دارای معنی خاص خود هستند و پیام مخصوصی را به دریافت کننده منتقل می کنند. گل های لاله اغلب در رنگ های قرمز، زرد، صورتی، بنفش و نارنجی موجود است. از این گل برای نشان دادن عشق و علاقه می توان استفاده کرد. همین طور در تاج گل های نمایشگاهی، افتتاحیه یا تبریک نیز از این گل به وفور استفاده می شود. گل لاله زر نشان دهنده خوشحالی، لاله صورتی نشان دهنده وفاداری، لاله سفید نشان دهنده بخشندگی و لاله قرمز نشان دهنده عشق واقعی و عمیق بین افراد است.

 گل گلایل

گل های گلایل دارای ارتفاع بلندی هستند و در هر شاخه آن ها تعداد گل های زیادی وجود دارد. این گل ها می توانند حتی تا ارتفاع بیش از پنج متر نیز رشد کنند. رنگ های رایج گلایل به ترتیب سفید، زرد، صورتی، سبز، نارنجی و بنفش است. از این گل در مراسم های افتتاحیه، نمایشگاه، تبریک، همایش و فارغ التحصیلی استفاده زیادی می شود. همین طور کاربرد این گل در تاج گل ترحیم نیز بسیار بالا است و می توان گفت این گل جزو گل های پر استفاده در تاج گل های ترحیم محسوب می شود.

گل داوودی

معنی و مفهوم اصلی این گل وفادارای و دوستی است. گل های داوودی دارای رنگ های سفید، صورتی، قرمز و زرد هستند که از آن ها در تاج گل های تبریک، افتتاحیه و نمایشگاه استفاده می شود. رنگ سفید داوودی نشان دهنده راستگویی، رنگ بنفش آن نشان دهنده دعای خیر و سلامت بودن و رنگ قرمز آن دعوت برای شروع یک دوستی جدید است. اگر می خواهید تاج گل های شما حالت رسمی و زیبایی را داشته باشد حتما از گل داوودی برای طراحی و تزئین آن استفاده کنید.

 گل کوکب

این گل یکی از گل های زیبا است که با عنوان گل رسمی و ملی کشور مکزیک نیز شناخته می شود. اسم دیگر گل آندره دالی است. گل های کوکب دارای بیش تر از سی نوع مختلف هستند. تنوع رنگی این گل بالا بوده و می توان آن را در رنگ های سفید، برنزی، قرمز، بنفش و غیره پیدا کرد. از گل کوکب برای گل آرایی و تزئین تاج گل های تبریک و موارد مشابه استفاده می شود.

 گل صد تومانی

اگر در نظر دارید از گل های خوشبو و خوش عطری استفاده کنید، گل صد تومانی را جزو اولویت های خود قرار دهید. این گل نماد ثروت، فراوان بودن نعمت و افتخار است. از گل صد توامنی برای تاج گل های تبریک، افتتاحیه، نمایشگاه، همایش، تالار ، ازدواج و غیره استفاده می کنند.

 گل ماگنولیا

گل های ماگنولیا با دیگر گل ها فرق دارند این گل ها دارای برگ نیستند. از این طرف ماگنولیا شکوفه هایی با گلبرگ های ضخیم را دارد. رنگ صورتی این گل نشان دهنده شانس و جوانی است و رنگ بنفش آن نشان دهنده آروزی بهترین ها برای فرد و خوشبخت بودن و سلامتی برای او است. تاج گل های تبریک در بیش تر مواقع از این گل استفاده می کنند.

 گل زنبق

رنگ های مختلف گل های زنبق دارای معانی مختلفی هستند و بسته به آن رنگ ها پیام و مفهوم خاص خود را دارند. در حالت کلی این گل نشان دهنده ایمان، دوستی، عقل و امید است. زنبق سفید نشان دهنده معصومیت و مهربانی، زنبق زرد نشان دهنده محبت، زنبق آبی نشان دهنده امید و ایمان و زنبق بنفش نشان دهنده تعریف و ستایش و همین طور عقل است. این گل برای مناسب های تبریک و موفقیت های شغلی و تحصیلی بسیار مناسب است.

معیارهای خرید تاج گل نمایشگاه

همان طور که گفتیم تاج گل های مختلفی وجود دارند و تاج گل نمایشگاهی یکی از انواع مدل تاج گل است که برای مراسم های مربوط از آن استفاده می کنند. در این بخش معیارهای خرید تاج گل نمایشگاه را توضیح می دهیم. این نکات عبارتند از:

نوع گل مورد استفاده

یکی از مهم ترین موارد در خرید تاج گل نمایشگاه، گل های مناسب برای آن است. به همین دلیل باید به گل های انتخابی دقت کنید. این مسئله به این معنی است که حتما گل هایی را برای تاج گل نمایشگاهی انتخاب کنید که از دوام و ماندگاری بالای آن ها مطمئن هستید چرا که بعضی از گل ها با این که زیبا هستند اما ماندگاری خوبی را ندارند و استفاده از آن ها در مراسم هایی مثل نمایشگاه انتخاب درستی نمی باشد چرا که این نوع مراسم های ممکن است چند روز برگزار شوند و به همین دلیل گل های استفاده شده در تاج گل نمایشگاه باید از مقاومت و ماندگاری خوبی برخوردار باشند.

فصل گل های انتخاب شده

بعضی از گل ها در مواقع خاصی از سال پیدا می شوند و به اصطلاح فصل خاص خود را دارند. برای مثال گل های شکوفه گیلاس را فقط در فصل بهار می توانید پیدا کنید، یا گل های نرگس فقط در فصل زمستان دیده می شوند. اما در این بین بعضی از گل ها هستند که در هر چهار فصل سال رشد می کنند و می توان به راحتی آن ها را از گل فروشی های مختلف تهیه کرد. برای ساخت تاج گل نمایشگاهی بهتر است از گل هایی که در کل سال می توان آن ها را پیدا کرد استفاده کنید. البته این مسئله سلیقه ای است و می توانید از گل های فصلی نیز استفاده کنید. در زمان خرید حتما به فصل گل مورد دلخواه خود توجه داشته باشید.

استفاده از گل های طبیعی یا مصنوعی

از گل های مصنوعی و طبیعی می توان در تاج گل های نمایشگاهی استفاده کرد و این مسئله می تواند بر اساس سلیقه افراد و همین طور نوع نمایشگاه تعیین شود. فقط در این باره به این مسئله توجه داشته باشید که گل های مصنوعی دارای ماندگاری بالاتری به نسبت گل های طبیعی هستند و از این طرف گل های طبیعی نیز زیبایی بالاتری را دارند و همین طور بوی خوش و عطر آن ها نیز به جذابیتشان اضافه می کند. اما پیشنهاد می کنیم در نمایشگاه های بین المللی و نمایشگاه سئول که مدت زمان برگزاری آن ها طولانی تر است اقدام به خرید تاج گل های مصنوعی کنید تا بتوانند با شرایط بهتری تا اتمام مراسم زیبایی خود را حفظ کنند و خیال شما از این بابت آسوده باشد.

قیمت گل های مورد استفاده

برای خرید تاج گل نمایشگاه لازم است تا به قیمت گل های آن ها نیز دقت کنید. اما اگر قیمت تاج گل ها برای شما مهم نیست می توانید از گل های لوکس و گران تری در این تاج گل استفاده کنید تا بتوانید از این طریق زیبایی تاج گل را دو چندان افزایش دهید. برای مثال در مراسم های مهم مثل نمایشگاه های بین المللی و نمایشگاه سئول از گل های گران و کم یاب می توانید استفاده کنید. اما اگر نمایشگاه مورد نظر برای شما اهمیتی ندارد و فقط برای انجام وظیفه تاج گل ارسال می کنید می توانید از بین تاج گل هایی که در آن ها از گل های معمولی و ارزان برای تزئین آن استفاده کرده اند انتخاب خود را انجام دهید تا هزینه زیادی را نپردازید.

توجه به معنی گل های مورد استفاده

بعضی از گل ها دارای نماد خاص خود هستند که بهتر است در زمان خرید تاج گل نمایشگاه به گل های مورد استفاده در آن دقت کنید. برای مثال در تاج گل های نمایشگاهی معمولا از رنگ های روشن و ملایم و گل های مختلفی استفاده می کنند. به همین دلیل با توجه به نوع مراسم بهتر از گل های مناسب آن مراسم استفاده کنید.

سخن پایانی

تاج گل ترحیم و نمایشگاه دارای مدل ها و طرح های مختلفی هستند که هر کدام از آن ها کاربرد مخصوص خود را دارند. در این مقاله تمامی معیارها و مسائل مهم درباره این دو تاج گل را بررسی کردیم. با این که این تاج گل ها دارای کاربرد کاملا متفاوتی هستند اما در انتخاب و خرید آن ها می توان از معیارهای مشابهی کمک گرفت. اگرچه بهترین کار برای انتخاب و خرید تاج گل ترحیم و نمایشگاه این است که این دو تاج گل را از گل فروشی های معتبر و حرفه ای توجه کنید تا از بابت مسائل مختلف مطمئن باشید و بعدا مشکلی در این باره نداشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا