روش های افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از مهمترین مواردی  که امروزه اکثر مردم پیگیر آن هستند افزایش فالوور اینستاگرام است زیرا اکنون که بسیاری از مردم توانسته اند با روش های گوناگون و مختلفی از طریق اینستاگرام به درامد خوب و پایه ای دست یابند اکثر افراد خواستار این کسب و کار شده اند و به دنبال افزایش فالوور هستند در این میان افرادی اصولی و و طبق مقررات اقدام به افزایش فالوور میکنندو کار درست راانجام میدهند اما  یه عده ای دیگر هم از طریق هزینه کردن و خرید فالوور فیک انجام میدهند در این مقاله از خانه آنلاین قصد داریم روش های افزایش فالوور را مورد برسی قرار دهیم و درموردهر کدام از روش های افزایش فالوور توضیحاتی را به ساده ترین روش ممکن ارائه دهیم.

فالوور زیاد چه تاثیری برپیج اینستاگرام دارد؟

جواب سوال پیش آمده این است که به بهبود کسبو کار و افزایش درامد تاثیر زیادی دارد حتما سوالی که آلان برای شما پیش آمد چگونگی افزایش درآمد از طریق اینستاگرام است؟پیجی که از تعداد فالوور بیشتریا بهتره بگم از بازدید کننده ای بیشتری روبرو است هزینه ای بیشتری برای تبلیغات دریافت میکند و این ساده ترین روش کسب درآمد از تعدد فالوور بالا است

روش های متفاوت برای افزایش فالوور اینستاگرام

روش های متفاوت برای افزایش فالوور اینستاگرام

روش هایی که جلوتر برای بالا بردن تعداد فالوور نام میبریم و در مورد هر کدام به صورت کاملل توضیح میدهیم عبارتند از:

 • افزایش فالوور با هشتک
 • افزایش فالوور از طریق تبلیغات
 • تنظیمات اینستاگرم برای افزایش فالوور
 • افزایش فالوور از طریق لایو
 • افزایش فالوور از طریق استوری
 • برگزاری مسابقات جذاب
 • افزایش فالوور با استفاده از روش های ارگانیک

ایسنتاگرام یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی بوده و هست و هم اکنون یک میلیارد و چهارصد اکانت فعال ماهانه دارد افراد زیادی از کشورمان ایران عضو آن بوده و  در این شبکه اجتماعی فعالیت و کسب درامد میکنند

افزایش فالوور با هشتک

استفاده از هشتک های اصولی و درست یکی از اولین و مناسب ترین فعالیت ها به شمار می رود و از بازدید بالایی برخوردار است باید اطلاعا داشته باشید که عملکرد هشتک در اینستاگرام مانند قیفی است که مخاطب را به موضوع ها و پست هایی که پیگیر است میرساند. استفاده از هشتک به قدری تاثیر گذار است که بعضی از هشتک مناسب به عنوان هشتک افزایش فالوور نیز استفاده میکنند اما اگر کار هشتک زدن را اصولی و درست انجام ندیه نه تنها باعث افزایش فالوور نمی شود بلکه بلعکس عمل کرده و باعث کاهش فالوور نیز شود.

افزایش از طریق تبلیغات

 دیگر روشی که در این موضوع میخواهم درباره اش توضیح بدهم افزایش فالوور از طریق تبلیغات نیز میباشد اگر تبلیغات به روش اصولی و در زمان مناسب انجام شود میتواند تاثیر زیادی روی افزایش فالوور بر روی پیج را داشته باشد برخی از افراد فک میکنند با دادن پست و استوری های خود به یک پیج پر بازدید برای جذب فالوور کافی است  درسته این امر تاثیر مطلوبی بر روند افزایش فالوور دارد اما باید به چند نکته و مواردی دقت کنید که عبارتند:

تبلیغات در پیج های مناسب

نکته ای بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید پیج مناسب تبلیغ نیز می باشد اگر قصد تبلیغات دارید، باید به مواردی چون مخاطبان علاقمند،جامعه سنی، هدف و هزینه معقول نیز توجه کنید. به عنوان مثال: تبلیغ در پیجی که محصولات گیمینگ ارائه میدهند نباید درمورد پیج گیاه شناسی و یا دوستاران حیوانات تبلیغ شود.

تبلیغ در شرایط مناسب

 باید زمانی به تبلیغات اقدام کنید که پیج شما به مرجله ای مناسبی رسیده باشد در غیراین صورت به افزایش فالوور آنچنانی روبرو نخواهد شد. یا استقبال کمتری از پیج شما میشود و برای رسیدن به زمان مناسب تبلیغ چند نکته باید حائز اهمیتتون باشد مانند:

 • استفاده از لگوی مناسب پیج
 • داشتن تعداد مناسبی فالوور (حداقل 200تا 300 )
 • داشتن پست های باکیفیت و پرمحتوا
 • بیوگرافی کامل

زمان مناسب تبلیغات

زمان مناسب تبلیغات زمانی است که پیج مورد نیاز تبلیغ از بازدید آنی بالایی برخوردار باشد به طور مثال درهنگام برگزاری چالش ها در هنگام لایو گذاشتن نیز است در این صورت میتوانید از افزایش فالوور بشتری بهره مند شوید.

تنظیمات اینستاگرام برای افزایش فالوور

تنظیمات اینستاگرام برای افزایش فالوور

بعضی از قابلیت ها و تنظیمات اینستاگرام میتواند تاثیر زیادی در افزایش فالوور نیز داشته باشد به طور مثال: پیج های که شخصی هستند نسبت به پیج های که عمومی هستند فالوور کمتری دارند. همچنین اگر پیج های عمومی خود را به پیج کاری تبدیل کنید از بازدید بالایی بهره مند میشوید از طرف دیگر برای افزایش فالوور اینستاگرام بهتر است هدف های برنامه ریزی شده ای داشته باشید. در قسمت lnsight پیج های کاری میتواند به آمار های که اینستاگرام به شما میدهد دسترسی کامل نیز داشته باشید امار های مهمی که به شما از طریق خود اینستاگرام داده میشود اعم از پست های محبوبتان بازدید از پیج فالوور و افراد غیر فالوور و برخی دیگر از امار ها دربازه ای زمانی مختلف نیز اشاره می شود.

بالا بردن تعداد فالوور با لایو

یکی دیگر از روش های  پیشنهادی برای افزایش فالوور در اینستاگرام میتوان به قابلیت گذاشتن لایو در اینستاگرام نیز اشاره کرد بسیاری از افراد فعال در اینستاگرام به این قابلیت مهم در اینستاگرام توجهی نمی کنند و از مزایی که میتواند ببخشد بهرمند نمی شوند براساس امار به دست آمده بسیاری از عموم مردم برای تماشای لایو مسائل مورد نیاز خود خواستار هستند بر همین اساس قابلیت لایو ایسنتاگرام نیز میتواند بهره وری بیشتری نسبت به سایر روش ها داشته باشد همچنین  با گذاشتن لایو در اینستاگرام محصولات و  و برند مورد نظر خود را میتوانید تبلیغ و بع فروش برسانید.

افزایش فالوور از طریق گذاشتن استوری

استوری نیز یکی دیگر از روش های افزایش  اصولی فالوور  می باشد از طریق گذاشتن استوری میتوانید از بازدید و افزایش فالوور پیج نیز بهرمند شوید برای آشنایی با موضوع استوری چند نکات را برای آشنایی در نظر گرفتیم:

 • برگذاری مسابقات و چالش از طریق استوری
 • هایلایت کردن استوری ها
 • نظرسنجی در استوری

برگزاری مسابقات

یکی دیگر از روش های مهم و اصولی افزایش فالوور در اینستاگرام برگذاری مسابقات بین فالوور ها نیز میباشد که از افزایش فالوور و بازدید پیج بالایی برخوردار است. مسابقات نیز میتواند به دلیل تنش یا داشتن جوایز برای کاربران بسیار مجذوب کننده باشد اما شما میتوانید از این فرصت کلیدی استفاده کرده و افزایش فالوور و یازدید زیاد از پیج را به همراه داشته باشید. مسابقاتی که میتواند به روش های گوناگونی برگزار شود رایج ترین آن ها  به این شیوه است که سوال و پرسش های مطرح میشود که مخاطبان علاوه بر جواب دادن آنها باید پیج را فالوو و اد استوری کنند و در درصورت داشتن اد استوری بال تر به مرحله قرعه کشی دست میابند از این طریق میتوانید به درست ترین حالت ممکن افزایش  فالوور را تجربه کنید.

افزایش فالوور با استفاده از مسیر های ارگانیک

 اگر کار با راعایت اصول و مقررات مربوطه خود پیش برود از نتیجه دهی بالایی بهرمند میشویم افرادی که از فالوور بازدید بالایی برخوردارن از اول فقط مشغول کار خود بوده و بر روی افزایش فالوور تمرکز نداشته اند البته باید اطلاعا داشته باشید که درست است که تمامی پیج ها باید به این نکات توجه کننده اما تنها پیج هایی که دنبال افزایش فالوور از طریق روش ارگانیک هستند به زمان بیشتری نیاز دارند.

نکاتی ک در بلند مدت میتواند باعث افزایش فالوور در اینستاگرام باشد عبارتند از:

 • کامل بودن پروفایل
 • پست های جذاب و مناسب
 • کپشن های خلاصه وار و کاربردی
 • همکاری با پیج های مشابه
 • تعامل با فالوور ها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا