معرفی بیمارستان های استانبول

معرفی بیمارستان های استانبول

تیم ما در سایت خانه آنلاین از بین چند صد بیمارستان موجود به معرفی بیمارستان های استانبول آن را در این مقاله گرد آورده است تا هم وطنانمان به آسانی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

خیلی سخت است که از بین این همه بیمارستان بگوییم بهترین بیمارستان کدام است. در انتخاب بهترین بیمارستان ها اصولا عوامل بسیاری دخیل هستند همچنین بر اساس لول بندی متخصصانی که مشغول به فعالیت می باشند چه در حد کلاس جهانی و یا آماتور بودن و همچنین براساس خدمات و مهمان نوازی که به بیماران خود ارائه می دهند می توانند خودشان را جزو برترین بیمارستان ها در سطح بالا معرفی نمایند.

در طی مدت زمان طولانی، کشور ترکیه با تلاش و برنامه ریزی های بسیار توانسته خود را به عنوان یک مرکز درمانی، در سطح جهانی معرفی کند. که براساس همین برنامه ریزی ها بیماران هزینه های مربوط به پروسه ی درمان خود را در حد معمولی و مبلغی متوسط پرداخت می کنند.

بیمارستان ها در همه جای اقلیم ترکیه مجهز به متخصصان و پرسنل ترمیم کننده و بنیادی هستند تا بتوانند با بهترین روش های درمانی خدمات مناسب و شهروند پسندانه ای را ارائه دهند. در ادامه مطالب این مقاله تعدادی از به نام ترین و مطرح ترین بیمارستان های استانبول را خدمت شما عزیزان معرفی نموه ایم.

بیمارستان Acibadem taksim

بیمارستان Acibadem taksim

یکی از شناخته شده ترین بیمارستان های استانبول با جراحان در سطح نامبر وان جهانی است این بیمارستان با توجه به ابعاد وسیع خود میتوانید در حادترین شرایط نیز کمک حال بیماران باشد. این مرکز درمانی در وسعتی نزدیک به 24000 متر مربع ساخته شده است و دارای اعتبار jci نیز هست.

از دیگر ویژگی های آن باید بگوییم که این مرکز سیستم اتاق های درمانی خود را کاملا با سیستم مدولار پوشش داده است. این بیمارستان مجهز نزدیک به 100 تخت مناسب و ایده و همچنین 6 سالن اصلی و عامل نیز در خود جای داده است.

مریض و همراهان در این مرکز درمانی می توانند کلیه خدمات تشخیصی و درمانی را در خود بیمارستان و بدون نیاز به حضور در سایر مراکز درمانی دریافت کنند.

این بیمارستان همچنین ویژگی هماهنگی های ویژه بین المللی بیماران را نیز به تازگی در خود افتتاح کرده است که برای کمک به مسافرت، اسکان، هماهنگی بیمه، کمک ویزا ترجمه و تفسیر در دسترس بیماران بوده و در این برهه ی حساس کمک حال آنان نیز محسوب میشود.

شرایط ایده آل اسکان در این مرکز درمانی به حدی ایده آل بوده که امکانات رفاهی از جمله تلوزیون، وای فای، میز پذیرایی، مینی بار و سایر تدارکات لازم نیز برای رفاه حال بیمار و همرا در نظر گرفته شده است.

بیمارستان American

چندین مورد خدمات ارائه شده در این مرکز پر تردد درمانی با توجه به کلیه نیازها، انتظارات و حقوق بیماران ارائه میشود و این اصل همه روزه در بیمارستان آمریکن تکرار میشود یعنی نهایت احترام به بیمار.
مطابق و همسو با قوانین، مقررات و اصول اخلاق حرفه ای که انتظار اولیه ی بیمار است در این مرکز به خوبی رعایت میشود و توجه جدی به حقوق بیماران از جمله به حریم شخصی آنها از ویژگی های جدا نشدنی این مرکز با پرسنل آن است.

آنها یک سیستم یکپارچه به روز و ایمن مخصوص پزشکان، پرستاران، تکنسین ها و نمایندگان بیمار را با همکاری همه جانبه بیماران در این بیمارستان را طراحی کرده اند که در سهولت پروسه ی درمان آنان بسیار مفید واقع شده است.

آنها همچنین با پشتیبانی از مسیر روان درمانی مدرن، راهنمایی و الگوریتم هایی که بیمارستان آمریکایی در سطح بالا تعیین کرده است، خدمات بهداشتی و درمانی بدون واسطه و شفاف و یکپارچه را در سطح استانداردی بین المللی و کیفیت ارائه ی باور نکردنی دریافت میکنند.

بیمارستان Koch ترکیه

بیمارستان Koch ترکیه

این بیمارستان که در واقع بیمارستان دانشگاه مطرح کوچ هست در سپتامبر سال ۲۰۱۴ با هدف یک بیمارستان تحقیقاتی و آموزشی برای دانشجویان تاسیس شد. از سال ۲۰۱۶، این بیمارستان ظرفیت بیمار پذیری خود را به ۴۰۴ اتاق تک بستری و ۷۳ واحد اتاق پزشکی مخصوص مراقبت های ویژه (۳۶۶مخصوص بزرگسال و ۱۱۱ منحصر به کودک) ارتقا داد.

در این مرکز درمانی با ۱۳ اتاق عمل به روز و مدرن و ۱۴ اتاق مداخله ی پیشرفته، تا کنون بیش از ۴۰۰۰ عمل انجام شده است.(برگرفته از وب سایت خود بیمارستان)

در طی یک امار منتشر شده از این مرکز درمانی در سال های اخیر، این بیمارستان دانشگاه کوچ توانسته بیش از حدود ۶۰۰۰ بیمار بستری و ۶۵۰۰۰ بیمار سرپایی را تحت مراقبت های ویژه خود قرار دهد. که بیش از ۱۶۰۰ بیمار بین المللی را نیز شامل بوده است. یعنی این بیمارستان در نوع خود بین گردشگران و یا شهروندان خارجی مقیم این کشور نیز محبوبیت و مقبولیت خاصی را داراست.

دانشکده پردیس علوم بهداشتی دانشگاه کوچ وسعتی بالغ بر ۲۲۰٫۰۰۰ متر مربع را دارد که دانشکده پزشکی، دانشکده پرستاری، آزمایشگاه های تحقیقاتی و مرکز یادگیری های مدرن پیشرفته را نیز شامل میشود.

این پردیس که تحت نظر علوم بهداشت ترکیه قرار دارد در تلاش است تا با رویکرد نوآورانه و تیم پویای خود با استانداردهای آمریکای شمالی و اروپای غربی در ایجاد سرمایه انسانی واجد شرایط در بخش مراقبت های بهداشتی این مرکز ابتکار های به روز خود را عملی نموده و گامی دیگر در جهت ارتقای سطح این بیمارستان بردارد.

بیمارستان Bahçelievler ترکی

بیمارستان پزشکی Bahçelievler نیز یکی از بهترین و بزرگترین بیمارستان ها از نوع خصوصی در استانبول میباشد. در این مرکز درمانی افراد مراجعه کننده با علائم متفاوت از همه جنبه های زندگی اجتماعی و فردی معالجه پزشکی و روانی می شوند.

بیمارستان از نظر کیفیت ارائه خدمات و ایمنی پرسنل کار از برنامه های تشخیص و درمان طبق برنامه های دقیق بیمارستان و روش های درمانی به روز دنیا پیروی می کند.

نحوه ی عملکرد پزشکان متخصص و پرستاران به طور منظم مورد ارزیابی قرار میگیرد و در همه ی حالات خواسته های بیمار و نیاز های آن در اولویت اول بیمارستان قرار میگیرد که به نوعی از دلایل معروف بودن این بیمارستان نیز به شمار میرود.

در سخن اخر

امروزه در جهت سهولت پیشرفت و حمایت از تاسیس بیمارستان های خصوصی و دولتی و کلینک های تخصصی درمانی و سایر مراکز درمان بخشی از برنامه های دولت ترکیه در این مسیر بوده و همیشه برای آن برنامه های راهبردی دارند در اصل ارتقای سطح بهداشت در ترکیه بسیار حائز اهمیت بوده و از ریاست جمهوری گرفته تا یک کارکن ساده در بیمارستان بر این موضوع آگاهی کامل داشته و همگی وظیفه ی خود را به نحو احسنت انجام میدهند.

در کل میتوان گفت در ترکیه تعداد بیش از 1190 بیمارستان دولتی و خصوصی مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند که از این تعداد نزدیک 380 بیمارستان در بخش خصوصی و بقیه به طور دولتی و یا دانشگاهی فعالیت میکنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا