آموزش به روز رسانی لجر نانو اس پلاس

بروز رسانی لجر نانو اس پلاس

امروزه یکی از موضوعات بسیار مهمی که در زمینه ارز دیجیتال مورد بررسی افراد واقع شده است و پر اهمیت می باشد را می توان مسائل مرتبط با انواع لجرها یا کیف پول ارز های دیجیتالی دانست. مسائل و آموزش های مربوط به بروز رسانی و استفاده از این فناوری در دنیای امروزی یکی از مهمترین مسائلی هستند که مخاطبین بسیاری را نیز به خود اختصاص داده اند. اگر شما نیز از کیف پول لجر نانو اس پلاس استفاده می کنید، باید بتوانید مراحل به روز رسانی آن را انجام دهید. جهت آموزش به روز رسانی لجر نانو اس پلاس در ادامه ما را همراهی کنید:

لجر نانو اس پلاس را بشناسید

لجر نانو اس پلاس یکی از انواع محبوب و پر کاربرد لجرها می باشد که مدت کمی است وارد بازار شده است، اما با وجود این موضوع طرفداران بسیاری دارد. میزان فروش این محصول نیز در سال های اخیر بسیار قابل توجه بوده است. لجر نانو اس پلاس دارای قابلیت بروز رسانی می باشد که یکی از آپشن های جدید کار شده روی لجرها است. این فناوری یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین محصولات مرتبط با ارز دیجیتال به شمار می آید که برای فعالان در این عرصه از محبوبیت و اهمیت بسیاری برخوردار است.

بروز رسانی لجر نانو اس پلاس به چه صورت است؟

امروزه به سبب گسترش استفاده از لجرها یکی از مهمترین مسائلی که افراد فعال در حیطه ارز دیجیتال با آن رو به رو  شده اند، روش درست بروز رسانی لجرها است؛ چرا که اگر این مراحل به درستی صورت نگیرد، ممکن است طی مدت زمان کمی اشخاص سود جو بتوانند ضررهای غیر قابل جبرانی را به فرد وارد کنند. هنگام بروز رسانی لجر نانو اس پلاس و به طور کلی کیف پول ارزهای دیجیتال، در نظر داشته باشید که مراحل را با دقت فراوان انجام دهید. همچنین حتما اطلاعات کافی در رابطه با فرایند بروز رسانی این فناوری را به دست آورده باشید تا در ادامه با مشکل مواجه نشوید.

یکی از نکات بسیار مهمی که در رابطه با لجرها باید در نظر داشته باشید، این است که مبحث بروز رسانی برای انواع لجرها بسیار مهم و به نوعی ضروری است. هر آپدیت جدیدی که برای لجرها از طرف شرکت در اختیار افراد قرار می گیرد با بهبود ویژگی هایی از قبیل امنیت کاربر، بهبود فرآیند کاربری، فراهم شدن قابلیت ها و امکانات جدید و کاربردی نظیر پشتیبانی از کوین ها و سایر ارزهای دیجیتالی همراه است. پشتیبانی از سایر ارزهای دیجیتال و کوین ها یکی از بهترین و کاربردی ترین ویژگی هایی است که موجب محبوبیت این محصول نزد افراد شده است.

اما مهمترین مسئله در رابطه با کیف پول ارزهای دیجیتالی را می توان این موضوع دانست که بروز رسانی این کیف پول ها هیچ گونه تاثیرات مخرب و منفی روی ارزهای ذخیره شده روی کیف پول شما نخواهند داشت. در بروز رسانی صرفا شما با مبحث ارتقاء برنامه مواجه خواهید بود. پس در رابطه با این فناوری و بروز رسانی هیچ گونه نگرانی نداشته باشید. در نظر داشته باشید که بهتر است قبل از انجام بروز رسانی، حتما موارد مربوط به روند انجام بروز رسانی لجرها را داشته باشید.

آموزش بروز رسانی لجر نانو اس پلاس

بروز رسانی لجر نانو اس پلاس شامل موارد زیر می شود:

 1. وارد برنامه لجر لایو شوید.
 2. پس از ورود به برنامه روی گزینه Update Firmware که در گوشه بالا سمت راست برنامه بر روی نوار نارنجی رنگ قرار گرفته است، کلیک نمایید. البته در نظر داشته باشید که ممکن است این گزینه برای شما وجود نداشته باشد، پس برای این کار نخست به بروز رسانی برنامه توجه کنید و پس از آن نیز مدتی صبر کنید تا این گزینه برای شما فعال شود؛ چرا که برخی از ویژگی ها نیاز به مدت زمان نسبتا طولانی برای فعال شدن دارند.
 3. توصیه می کنیم قبل از کلیک روی گزینه ای هر آنچه که درون پنجره برای شما باز شده است را به شکل روزنامه وار مورد مطالعه قرار دهید.
 4. چنانچه عبارت ریکاوری را درون برنامه ذخیره کرده اید، آن را پایین صفحه وارد کنید و پس از آن نیز روی گزینه Continue کلیک کنید.
 5. البته بهتر است بدانید که معمولا آپدیت و بروز رسانی لجر نانو اس پلاس نیازی به عبارت ریکاوری ندارد، اما رعایت جوانب احتیاط توصیه می شود.
 6. پس از انجام این مراحل فریمور جدید و همچنین شماره ورژن آپدیت شده برای شما به نمایش گذاشته خواهد شد. در ادامه دکمه بالا سمت راست، روی عبارت Confirm Update کلیک کنید.
 7. پس از آن پین کد را که برای شما ارسال شده است را وارد کنید تا از طریق آن نیز آپدیت تایید شده و انجام شود. پس از آن نیز اگر با خاموش شدن دستگاه خود مواجه شدید نگران نباشید؛ چرا که دستگاه برای نصب ورژن جدید به صورت خودکار ریستارت خواهد شد و مشکلی برای کیف پول شما یا برنامه ها پیش نخواهد آمد.
 8. در ادامه نیز روند آپدیت به شکلی کاملا خودکار انجام خواهد شد و پس از آن با چنین شرایطی، صفحه مرتبط با لجر نانو اس پلاس شما میزان پردازش را به طور کامل و دقیق نشان خواهد داد.
 9. در رابطه با درست انجام شدن روند بروز رسانی لجر نانو اس پلاس، بهتر است بدانید که چنانچه این فرآیند به طور کاملا دقیق و درست انجام شده باشد شما به صفحه ای به نام Firmware Updated مواجه خواهید شد که به نوعی تایید کننده کار شما می باشد. طی این فرآیند برنامه لجر لایو، سایر برنامه های مرتبط و قبلی را به شکلی کاملا اتوماتیک و بر حسب پیش فرض های خود بروز رسانی خواهد کرد.
 • بسته به آپدیت برنامه ای که صورت گرفته است امکان این وجود دارد که میزان فضای ابری برنامه نیز تا حدودی افزایش پیدا کرده باشد.

آموزش بروز رسانی لجر نانو اس پلاس از طریق تلفن همراه

 1. در رابطه با بروز رسانی از طریق تلفن همراه نیز می توان گفت کلیت مراحل به یک شکل می باشند. البته ما با تغیرات نسبتا جزئی در زمینه مواجه می شویم.
 2. در ابتدای کار شما باید لجر نانو اس پلاس خود را از طریق درگاه USB به تلفن همراه مربوطه متصل کنید. هنگامی که از اتصال آن اطمینان پیدا کردید، برنامه لجر لایو را باز کرده و وارد آن شوید.
 3. در برنامه پایین گوشه سمت راست شما با گزینه My Ledger مواجه خواهید شد که باید روی آن کلیک کنید. پس از آن وارد پنجره یا صفحه جدیدی خواهید شد که در آنجا شما باید نوع دستگاه خود را انتخاب نمایید.
 4. پس از آن در قسمتی که مرتبط با اتصالات از طریق USB می باشند، شما باید گزینه مرتبط با لجر نانو اس پلاس را انتخاب نمایید تا امکان ورود و دسترسی به Ledger mange فراهم شود.
 5. پس از این مرحله نیز برای بروز رسانی فریمور لجر نانو اس پلاس شما با اطلاعیه یا پیامی مواجه خواهید شد که در آن آپدیت جدید این فناوری قرار گرفته است.
 6. پس از انجام این مرحله باید روی گزینه Update کلیک کنید تا در ادامه با پنجره ای رو به رو شوید که به طور کامل راهنمای روش بروز رسانی و سایر اطلاعات را به طور کامل از طریق آن در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد.
 7. در ادامه نیز اگر عبارت Recavery Phase را دارید، با هدف قرار دادن تیک پایین صفحه روی گزینه Continue کلیک نمایید.
 8. پس از انجام این مراحل نیز شما شاهد آپدیت فریمور و برنامه خواهید بود. پس از آن نیز با فشردن شستی سمت راست دستگاه، باید عبارت Confing Upd را انتخاب کنید. پس از آن با فشردن هر دو شستی دستگاه باید روند آپدیت را تایید کنید تا این برنامه برای شما به روز شود. بعد از آن نیز پین کد خود را وارد نمایید.
 9. پس از آنکه مراحل بروز رسانی صورت گرفت، عبارت Firmwar Updated نمایش داده خواهد شد. جهت کامل انجام شدن روند آپدیت برنامه، اطلاعات لازم را خدمت شما ارائه می دهد.

نکات کلی و ضروری مرتبط با بروز رسانی لجرها که باید بدانید

در این بخش نکات کلی و ضروری مرتبط با بروز رسانی لجرها را بیان خواهیم کرد و به طور کامل و دقیق در این باره توضیحاتی را خدمت شما ارائه خواهیم کرد. قبل از آنکه به مبحث اصلی، یعنی آموزش بروز رسانی لجر نانو اس پلاس بپردازیم، بهتر است در نظر داشته باشید که برخی نکات ضروری را رعایت کنید.

 1. اولین و مهمترین نکته ای که در رابطه با بروز رسانی کیف پول لجر نانو اس پلاس و به طور کلی سایر لجر ها صدق می کند، آپدیت نرم افزار لجر لایو است. می توان برای آپدیت این نسخه نیز از طریق نوتیفیکشن و یا وب سایت اصلی لجر این آپدیت و بروز رسانی را انجام داد. بروز رسانی لجر لایو برای آپدیت سایر لجرها نکته ای بسیار ضروری و مهم به شمار می آید.
 2. همچنین در نظر داشته باشید که قبل از شروع بروز رسانی لجر خود، حتما عبارت 24 کلمه ای Recovery phase را داشته باشید؛ چرا که بدون داشتن این عبارت انجام بروز رسانی تا حدود بسیاری سخت و گاها نیز ناممکن است.
 3. پس از انجام مراحل آپدیت لجر، خود برنامه مجدد نصب می شود. به نوعی پس از انجام مراحل آپدیت، فناوری لجر نانو اس پلاس شما به طور خودکار بروز رسانی خواهد شد.

لجرها دارای انواع مختلفی می باشند که از مهمترین و بهترین لجرها می توان به سه نوع آن ها یعنی لجر های نانو ایکس یا  Ledger Nano x، لجر نانو اس یا Ledger s و لجر نانو اس پلاس Ledger Nano s plus می باشند. االبته ما در این مقاله مسائل مربوط به لجر نانو اس پلاس یکی از پر کاربردترین کیف پول های ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم از مطالعه این مطالب لذت برده باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا