معروف ترین برند های لباس ترکیه

معروف ترین برند های لباس ترکیه

با بررسی گردش مالی و میزان هزینه هنگفت شش رقمی در برند های معروف لباس ترکیه می‌توان تشخیص داد که ترک‌ها اعتقاد زیادی به این مساله دارند که اگر برای زندگی کردن لباس شیک و به روز بپوشید بدون شک در زندگی می‌توانید لذت هر چیزی را تجربه داشته باشید. تیم ما در سایت خانه انلاین نیز معروف ترین برند های لباس ترکیه را در این مقاله خدمت شما هموطنان عزیز ارائه خواهد کرد.

معروف ترین برندهای لباس ترکیه کدام است؟

معروف ترین برندهای لباس ترکیه کدام است؟

در ترکیه انواع دلایل از جمله احساس رضایت شخصی و خوش‌ پوش بودن در طول روزمره دست به دست هم داده‌اند تا نسل جوان ترکیه علاوه بر اینکه جریان مد روز را دنبال کند بلکه نوع برند آن را تعیین هم می‌کند. اما همیشه اینطور نبوده است. برای چندین دهه ترکیه از صنایع مد و لباس روز در کره خاکی نسبت به کشور هایی مانند فرانسه، آمریکا و انگلیس بسیار فاصله داشته اما امروزه پا به پای ان ها حرکت میکند.

با قدرت گیری همه جانبه علم و افزایش نواوری ها این پیشرفت در صنعت پوشاک نیز تاثیر گذار بوده و به کشور ترکیه نیز اثرات مثبتی را گذاشته است. اینترنت و فضای آنلاین هم دسترسی توده مردم به انواع مارک ها و برند ها را بسیار راحت‌ تر کرده است. این مساله به ترکیه بسیار کمک کرد بطوری که این برندها نه تنها در سراسر کشور و خاورمیانه به رسمیت شناخته شدند بلکه بسیاری از آن‌ ها توانستند خودشان را در تراز اول دنیا و سطح بین‌ الملل مطرح کنند و طرفداران پر و پا قرصی را هم برای خود پیدا کنند.

بدون شک در سطح جهانی پاریس و نیویورک را باید خانه مد فرانسه و آمریکا تلقی کنید که استانبول هم همین نقش را برای ترکیه بازی میکند. شهری که در آن برند های معروف و رویایی لباس ترکیه در آن شکل می‌ گیرند. این شهر پاسخگوی نیاز های تمام افراد با سلایق مختلف و علایق خاص از طرفداران لباس‌ های کوتاه گرفته تا دنباله‌رو های سلبریتی‌ ها را در خود حل کرده است.

فروشگاه میدنایت اکسپرس

واقع شده در قلب محله ببک که شناخته شده ترین محله نیز محسوب میشود در استانبول یک مثال بسیار فوق‌ العاده و عینی محسوب میشود. در این مرکز خرید شناخته شده قیمت بیشتر تولیداتشان بطور حدودی از 1900 لیر ترکیه آغاز شده و تا چندین هزار لیر نیز ادامه مییابد. اینجا را مکان حضور برند های خاص و سطح یک استانبول باید بدانیم. جواهرات و اکسسوری های اعجاب انگیز و مارک های مد روز تخصص اصلی و همه روزه آن‌ ها به حساب می آید. علاوه بر این در این فروشگاه می‌ توانید آخرین طراحی‌ های منحصر به فرد از اقسا نقاط جهان و طراحان بین‌ المللی و ترک را پیدا کنید. در کنار آن فروشگاه آتلیر 55 با شعار خانه‌ ای برای طراحان آینده توانسته است درآمد زیادی را از همین برند ها و مارک ها کسب کند. در اصل اینگونه باید بگوییم که برای لیست و دارایی های فروشگاه‌ های فوق‌ العاده جذاب و بی نقص استانبول در انواع سلیقه ها و علایق نمی‌توانیم محدودیت و قصور قائل شویم.

ایپک یول یکی از برند های خاص لباس ترکیه

این برند نامبر وان و اصیل اولین بار به صورت رسمی فعالیت خود را در سال 1989 علنی کرد که با استقبال عموم مردم روبرو شد و به عنوان یکی از موفق‌ ترین برند های معروف لباس ترکیه ولی ابتدا در بخش زنان شناخته شد. پیشرفت آنها به قدری بوده که آن‌ ها توانسته‌ اند تا این لحظه 142 فروشگاه را در سراسر ترکیه افتتاح کرده و سود آوری داشته باشند. همچنین فضای مجازی و امکانات آنلاین سبب شده تا بتوانند پای خود را در عربستان سعودی، کویت، قطر، عراق، قبرس، آذربایجان و سایر کشور های این حوزه نیز باز کرده‌ باشند.

مجموعه‌ های زنانه آن‌ ها نوع فعالیت خود را با هدف قرار دادن زندگی زنان پر مشغله شاغل حول این پوشاک آماده کرده و ادامه میدهند. آن‌ ها با طراحان بسیار معروفی از جمله زنیب توسان و سایر طراحان به نام همکاری کرده‌ اند. این نوع فعالیت بسیار مفید بود بطوریکه در سال 2016 باعث بروز یک موفقیت همه پسند در حوزه پوشاک ترکیه شد. در سال 2016 آن‌ها ابتدا بک گالری از لباس جین خود را برای هر زنی بدون توجه به سایز و آناتومی بدن او راه‌اندازی کردند. همانطور که ایپک یول مطرح می‌گوید آن‌ها ریتم زندگی شهر و هر لحظه از زندگی یک فرد را ضبط می‌کنند و بر اساس آن‌ تضمین می‌کنند که هر زنی در هرنوع لباس که بپوشد اعتماد به نفس و آرامش خاصی را خواهد داشت.

برند دفاکتو در ترکیه

دفاکتو از به نام ترین مارک های ترکی فعالیت اختصاصی خود را از سال 2005 آغاز کرد و موفقیت آن‌ در طی این سال‌ها ان قدر چشم گیر بود که باعث شده است که 324 فروشگاه در ترکیه راه‌ اندازی کرده و ایجاد سود آوری داشته باشد. دفاکتو یکی از برند های رویایی لباس ترکیه است که 123 فروشگاه در 24 کشور دیگر از جای جای کره زمین مثل مصر، روسیه، تونس، بلاروس، مالزی و قزاقستان را افتتاح کرده است. این برند را باید فوق متخصص در پوشاک و نحوه پوشش برای تمام اعضای خانواده بدانیم. قرار گرفتن در بین سه برند برتر ترکیه در حوزه پوشاک خود ماموریت اصلی و موفقیت چشمگیر آن‌ ها است.

عمده فعالیت و گروه تولیدات این برند بر طبق عرضه انوع  محصولات و خروجی با کیفیت اما با قیمت‌ های مقرون به صرف در ترکیه شناخته میشود و بسیار هم عامه پسند بوده است. به همین دلیل این برند به یک عضو در خانواده‌ های طبقه کارگر و قشر ضیف ترکیه بدل شده است. آن‌ها همچنین به عنوان برندی شناخته می‌شوند که به کوچکترین و جزئی ترین قسمت های پوشاک نیز بها می‌ دهد. در ضمن مجموعه‌ هایی سفارشی بر اساس فرهنگ و سبک زندگی کشور های مقصد نیز طراحی و در خط تولید این برند قرار گرفته است.

از آن گذشته تا امروز با توجه به نوع فعالیت و مکانیزم تولیدی انها از میان برند های معروف لباس ترکیه دفاکتو را باید طرفدار کره خاکی در نظر داشته باشیم. در حقیقت این برند از جمله مارک‌های ترکی است که به دنبال طراحی و تولید پوشاک با سازگاری بالا با محیط زیست است.

برند جهانی ال سی وایکیکی ترکیه

برند جهانی ال سی وایکیکی ترکیه

اگر چه ال‌سی وایکیکی کار خود را در تولید و ارائه محصولات به عنوان یک مارک ترکی آغاز نکرده است اما این روز ها این برند مقتدر توانسته است با توجه به کیفیت و نحوه ی مدیریت کارکنان و محصولات خود در بین انواع برند ها حتی در سطح یک جهانی برای خود بار مستقل ایجاد نماید. آن‌ ها در ابتدا فعالیت تولیدی خود را در سال 1977 از قلب فرانسه آغاز کردند و در سال 1997 به مالکان ترک فروخته و واگذار شد. در حال حاضر این برند رویایی و شیک بیش از 880 فروشگاه در 38 کشور مختلف کره زمین را مدیریت می‌کند.

ال‌ سی وایکیکی حوزه منطقه ای خود را تنها به بازار ترکیه محدود نکرده زیرا هدف اصلی آن‌ ها تبدیل شدن به یک شرکت مطرح در سطح اروپا و جامعه های مدرن در سال 2023 هدف گذاری شده است. در سال 2017 آن‌ ها توانستند بازار فروش خود را حتی به کشور هایی مثل اندونزی و کنیا نیز باز کنند. در سال 2016 آن‌ ها علاوه بر صنعت لباس و پوشاک منسوجات خانگی را نیز به محصولات تولیدی خود اضافه کردند. فلسفه کاری و شعار بخصوص آن‌ ها مبنی بر اینکه همه ممکن است لباس خوب بپوشند ولی با یک هزینه ی شگفت‌انگیز و با قیمت بصرفه برای مردان، زنان، کودکان و نوزدان میشود لباس مارک پوشید.

برند واکو در ترکیه

برند پوشاک واکو را در اصل باید یکی از داینامیک و رو به رشد ترین برند های معروف لباس ترکیه در نظر بگیریم. نوع فعالیت تولیدی و فلسفه کاری آن‌ ها به منظور تشویق مشتریان به زندگی و داشتن دلخوشی و هیجان طراحی می‌شوند. شعار اولین فروشگاه رسمی آن‌ ها در محله نام آشنای تکسیم که در سال 1982 راه‌ اندازی و شروع به فعالیت کرد شاید جالب باشید بدانید که «جوان‌ترین برند ترکیه» بود.

این برند نیز در جهت پیشبرد اهداف خود مجموعه ای بسیار گسترده‌ ای از دسته‌ بندی‌ های مختلف لباس های بخصوص برای زنان و مردان را ارائه می‌ دهد. همچنین یک بخش اختصاصی برای لباس عروس و طراحی های عروسی در نظر گرفته است.

دسا برند چرم ترکیه

این برند نیز مثل برند های اشاره شده در بالا یکی از برند های معروف لباس و پوشاک ترکیه به شمار میرود ولی نوع فعالیت خود را تقریبا از سایر برند ها جدا نموده بطوری که به طور اختصاصی به طراحی محصولات چرمی می‌پردازد. در حقیقت آن‌ ها با طراحی انواع تولیدی های بخصوص مثل کیف زنانه خود را به یکی از بزرگترین نام‌ های صنعت مد و چرم اصیل ترکیه و جهان تبدیل کرده اند. آن‌ ها برای عرضه محصولات خود فروشگاه‌ هایی در ارمنستان، آذربایجان، گرجستان و جمهوری قبرس دارند. برند دسا در تولیدات خاص خود کت و دامن چرمی زنانه را به همراه اکسسوری‌ های مردانه جای داده است تا بیش از پیش شناخته شود.

شاید کمتر کسی فکر می‌ کرد که در واقع میشود یک کارگاه با ابعاد بسیار ناچیز را که در حدود 15 کارگر در آن کار میکردند بشود یک روز با ادغام انواع محصولات بخصوص مثل کیف‌ های دستی کوچک منحصر به فرد و سایر محصولات به روز و همه پسند بشود آن را به یک کارخانه با بیش از 1900 کارگر تبدیل نمود.

این برند در حال حاضر در جای جای ترکیه بیش از 70 نوع فروشگاه مختلف را مدیریت می‌ کند. آن‌ ها همچنین بیش از 199 فروشگاه را نیز در خارج از ترکیه تاسیس کرده و سودآوری میکنند.

برند کلزیون در ترکیه

این برند بدون چون و چرا و با شایستگی کامل در سطح جهان به خوبی شناخته شده است و برای خودش اعتبار خاصی پیدا کرده است. بسیاری از کشور های مطرح در صنعت مد و پوشاک اروپایی از جمله ایتالیا، آلمان و فرانسه از طرفداران سر سخت اصلی این برند به حساب می‌آیند. اعتبار، قیمت مناسب و مقرون به صرفه کلزیون از ویژگی های خاص این برند محسوب می شود.

از دلایل برجسته و نامبر وان بودن دیگر این مارک اینکه توانست در سال 2015 به عنوان پادشاه شماره یک مد ترکیه شناخته شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا