دوره آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته

دوره زبان ترکی استانبولی

مسلما اکثر افراد دوست دارند به کشور های خارجی سفر کنند. سفر به کشور های خارجی ضمن این که میتواند یک سفر تفریحی و گردشگری باشد، میتواند شما را با فرهنگ ها، آداب و رسوم و عقاید آن کشور آشنا سازد. به احتمال زیاد میدانید که لازمه سفر به کشور های خارجی، پیش از هر چیزی، آشنایی با زبان و لحن گویش و از همه مهم تر نحوه حرف زدن مردم آن کشور است. چرا که وقتی وارد آن کشور میشوید، برای خرید، پیدا کردن آدرس، رزرو هتل و … باید بتوانید با مردم منطقه صحبت کنید.

یکی از کشور های پرطرفدار که این روز ها مردم زیادی از داخل ایران به آن جا سفر میکنند، ترکیه است. شاید شما هم زمانی که تصمیم به سفر به ترکیه گرفته باشید، مشکل حرف زدن داشته باشید و به همین دلیل از سفر به این کشور منصرف شوید ولی ما در این جا، این مشکل را حل کرده ایم و شما میتوانید به راحتی به آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته در خانه بپردازید.

آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه

آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته

اگر شم بخواهید به همراه این سایت، به آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه بپردازید، قطع به یقین  به گونه ای زبان ترکی را یاد میگیرید که هیچ گاه از یادتان نرفته و همچنون زبان مادری خود به زبان ترکی صحبت خواهید کرد. اگر شما از آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه شروع کنید، مسلما وقتی با یک جمله ترکی روبرو شدید، در زمان کمتری معنی آن را متوجه شده و به آن زبان، به پاسخ جمله شنیده شده میپردازید. علاوه بر این شما میتوانید به راحتی بنویسید و نسبت به سایر افراد، راحت تر میتوانید حروف ترکی را یاد بگیرید.

برای آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدا، شما باید به یادگیری حروف و نوشتار زبان ترکی یعنی الفبای ترکی استانبولی بپردازد. اگر شما در ابتدا الفبای زبان ترکی را یاد بگیرید، یعنی در مسیر یک یادگیری اصولی هستید.

در رابطه با الفبای زبان ترکی استانبولی این گونه بگویم که هیچ گونه تفاوتی بین واژگان و الفبای زبان ترکی و انگلیسی وجود ندارد. تنها تفاوت آن ها وجود یک سری حروف استثنا است و به غیر از آن بقیه حروف زبان ترکی، از زبان و الفبای انگلیسی لاتین اقتباس شده است.

الفبای ترکی استانبولی از ۲۹ حرف تشکیل شده است که در این میان ۸ حرف صدا دار و ۲۱ حرف صامت وجود دارد. همان طور که گفتیم این الفبا از حروف لاتین انگلیسی گرفته شده و تنها ۶ حرف آن یعنی حروف ç ،ğ ، ş ،l ،ö و ü اضافه میباشند. البته این را هم بگوییم که حروف w، q و x در زبان ترکی استانبولی وجود ندارند. اگر شما این الفبا و نحوه خواندن آن ها را یاد بگیرید، قطع به یقین میتواند هر کلمه ای خوانده و آن را بنویسید.

همان طور که گفتیم، شما باید ضمن یادگیری حروف، تلفظ آن ها را نیز یاد بگیرید. باید بدانید چه حروفی در کنار هم چه صدایی خواهند داشت. این کار از قدم های بعدی آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه میباشد. به این صورت که شما باید دایره لغاتتان را گسترش بدهید. بهتر است روزانه، تعدادی از حروف ترکی را به خاطر بسپارید. این کار ضمن این که تسلط شما را به خواندن و نوشتن زبان ترکی بیشتر میکند، بلکه میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به ترکیه سفر کنید بدون این که حتی کوچک ترین گرامری را از این زبان بلد باشید.

شاید در ابتدا وقتی اقدام به یادگیری زبان ترکی استانبولی کنید، احساس کنید کار دشواری را شروع کرده اید و از این کار رفته رفته منصرف شوید. اما وقتی با مزایای ان روبرو میشوید، خواهید دید که هر چه قدر هم برای این کار و یادگیری زبان ترکی استانبولی زحمت و سختی کشیده اید، ارزشش را داشته است. پس هیچ وقت فراموش نکنید که هر چه قدر تمرین و تکرار شما بیشتر باشد، به همان اندازه نیز در کوتاه ترین زمان ممکن به این زبان مسلط خواهید شد.

آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته

اگر قصد شما از رفتن به ترکیه چیزی بیشتر از یک سفر تفریحی و گردشگری باشد، واضخ تر این که اگر شما قصد مهاجرت کاری و یا تحصیلی به ترکیه را دارید، دیگر نباید تنها به یادیگری پایه زبان ترکی استانبولی اکتفا کنید. در نتیجه و در چنین شرایطی، شما باید به آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته بپردایزد. چرا که وقتی شما در کشور ترکیه در حال صحبت با یک فرد ترک زبان هستید، دیگر وقت کافی برای ترجمه تک تک کلمات آن شخص به کمک دیکشنری نخواهید داشت و باید به سرعت به جواب دهی آن شخص بپردازید.

اکنون شاید با سوال این که چگونه و از کجا باید به آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته بپردازید، مواجه میشوید. در پاسخ به سوالتان باید بگوییم که کافی است تنها به سایت ما مراجعه کرده و به صورت رایگان به تهیه پکیج آموزشی زبان ترکی استانبولی بپردازید. این را هم در نظر داشته باشید که شما برای سفر یا مهاجرت به هزینه بالایی نیاز خواهید داشت و صرف هزینه برای تهیه پکیج آموزشی، شاید هزینه اضافی برایتان باشد ولی سایت ما با ارائه پکیج های آموزشی رایگان، به حل این مشکل پرداخته است.

 آموزش زبان ترکی استانبولی در خانه

 آموزش رایگان زبان ترکی استانبولی در خانه

همان طور که پیش تر نیز گفتیم، شما با تهیه پکیج آموزشی رایگان، به راحتی میتوانید به آموزش زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته در خانه بپردازیر. دیگر لازم نیست هزینه های گزافی را برای یادگیری زبان ترکی در کلاس های بیرون از خانه صرف کنید. وقتی شما این پکیج آموزشی را تهیه میکنید به علت پیشرفته بودن آن، نه تنها به آموزش الفبای ترکی، کلمات و نحوه تلفظ آن ها میپردازید، بلکه میتوانید با گرامر و ساختار جمله بندی و دیگر قواعد زبان ترکی آشنا شوید. به این صورت شما میتوانید خودتان جمله بندی کنید و در زندگی روزمره به کار ببرید.

وقتی شما برای یادگیری زبان ترکی استانبولی به این سایت مراجعه میکنید، تمام قواعد و اصول زبان ترکی را از صفر تا صد آموزش میبیند و میتوانید به عنوان یک ترک زبان مسلط، صحبت کنید. در این پکیج آموزشی رایگان به تمامی نکات ریز اشاره شده است و در پایان آموزش شما هیچ گونه سوال و یا اشکالی در رابطه با زبان ترکی استانبولی نخواهید داشت.

دوره آموزشی زبان ترکی استانبولی در یک ماه

گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که شما مجبور هستید در کوتاه ترین زمان ممکن به ترکیه سفر کنید و این سفر شما ممکن است یک سفر ماموریتی و یا سفر کاری خاص باشد. در چنین شرایطی مطمعنا زمان و فرصت کافی برای یادگیری زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته را نخواهید داشت. اما سایت ما در چنین شرایطی نیز به داد شما رسیده است و شما میتوانید در دوره آموزشی زبان ترکی استانبولی در یک ماه شرکت کرده و به زبان ترکی استانبولی مسلط شوید.

شاید شما در ابتدا فکر کنید که دوره آموزشی یک ماهه نمیتواند تمامی نکات ضروی و لازم را در رابطه با زبان ترکی استانبولی به شما آموزش دهد ولی در پس از شرکت در این دوره آموزشی، به دلیل این که دارای سر فضل های آموزشی مورد نیاز میباشد، به طور کامل میتوانید به زبان ترکی استانبولی صحبت کرده و بنویسید. ضمن این که شما میتوانید به طور کامل به زبان ترکی استانبولی حرف بزنید، در وقت و هزینه شما صرفه جویی میشود.

توجه داشته باشید که اگر به هر دلیلی قصد آموزش و یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید، میتوایند یان پکیج آموزشی رایگان را تهیه کنید. با تهیه این پکیج رایگان ضمن این که شما با زبان ترکی استانبولی آشنا میشوید و میتوانید به خواند و نوشتن به این زبان بپردازید، میتوانید یک پیش زمینه ای در مورد این زبان به دست  آورید تا اگر در آینده قصد دریافت مدرک این زبان را دارید، کارتان راحت شود.

آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت صوتی و تصویری

همان طور که شاید بدانید اگر یادگیری زبان به کمک ابزار و وسایل و از طریق روش های متنوعی انجام بگیرد، تاثیر بالایی در یادگیری خواهد داشت. برای یادگیری زبان ترکی استابولی نیز روش های گوناگونی وجود دارند که هر یک از آن ها ویژگی های مخصوص به خود داشته و در نهایت مزایای خوبی خواهند داشت. اما برخی از روش ها، مزایای بیشتری دارند و ضمن آن که یادگیری زبان به کمک آن روش ها، باعث شیرین شدن مراحل یادگیری شده و نتیجه مطلوب تری خواهد داشت. در میان انواع روش های یادگیری زبان ترکی استانبولی، یادگیری به کمک روش های صوتی و تصویری لذت بخش است.

در این روش یادگیری به دلیل استفادع از صوت و ابزار های صوتی در آموزش، یادگیرنده با شنیدن صدای کلمات و جملات با تلفظ آن ها آشنا میشود. در این حین با داشتن تصاویر، شکل و تصویر کلمات را در ذهن خود به یاد میسپارند. در این روش آموزشی معمولا از فلش کارت ها، جداول، کاغذ های رنگ و مداد رنگی استفاده میشود و بیشتر روی رنگ ها، شکل ها، سبک ها و الگو ها کار شده است. در کنار این از قوه شنوایی شما نیز استفاده میشود تا با به کار گیری چند حس کنار هم، آموزش بتواند بیشترین تاثیر خود را بگذارد. ضمن این که در این شرایط، سرعت یادگیری نیز بالا میرود.

در این دوره آموزشی، علاوه بر این که به شما به کمک روش های صوتی و تصویری آموزش داده میشود، به شما کتاب های معرفی میشود تا با خواندن آن ها به تقویت زبان ترکی خود بپردازید. ضمن آن یک سری فیلم های صوتی و تصویری برای شما تهیه شده است که این ها نیز به تقویت زبان شما کمک خواهند کرد.

آموزش زبان ترکی استانبولی به فارسی

در این دوره آموزشی شما اصلا نگران زبان آموزش استادان ما نباشید. در برخی از پکیج های آموزش استاد شروع به صحبت به زبان ترکی ساده میکند و گاهی اوقات برخی از جملات را به زبان ترکی بیان میکند. در این شرایط یادگیرنده فارسی زبان نمیتواند متوجه بیشتر جملات شده و انگیزه خود را از دست میدهد. ولی در این پکیج ما به زبان فارسی به اموزش میپردازیم و شما چنین مشکلاتی را نخواهید داشت.

در این پکیج آموزشی زبان ترکی استانبولی از پایه تا پیشرفته، پایه های آموزش ابتدا به زبان فارسی میباشد. رفته رفته که شما با الفبای ترکی استانبولی و برخی از کلمات مهم زبان ترکی آشنا میشوید، ادامه اموزش به زبان ترکی استانبولی صورت میگیرد. در این شرایط شما حین آموزش با جملات و نحوه صحبت کردن به زبان ترکی آشنا میشوید. البته این فضا به شما کمک میکند تا به ایرادات خود نیز حین صحبت به زبان ترکی پی ببرید. گفتنی است که این پکیج آموزشی برای هر سنی مناسب بوده و همه افراد میتوانند از آن برای یادگیری استفاده کنند.

آموزش مکالمه به زبان ترکی استانبولی

افرادی که قصد سفر یا مهاجرت به ترکیه دارند، بیشتر دلشان میخواهد، بتوانند به این زبان به صورت روان صحبت کنند. چرا که این افراد در کشور ترکیه برای برقراری ارتباط با افراد آن کشور برای حل مشکلات و دریافت راهنمایی ها، باید بتوانند به صورت به این زبان مکالمه کنند.

همان طور که میدانید یادگیری کلمات و قواعد و گرامر های زبان ترکی به شما کمک میکند تا بتوانید به این زبان صحبت کنید ولی گفتنی است که زبان ترکی استانبولی با زبان مکالمه آن به صورت محاوره ای تفاوت هایی دارد. اگر شما قصد سفر یا مهاجرت به ترکیه را دارید، بهتر است تمرکز خود را به تسلط بر مکالمه محاوره ای این زبان بگذارید. البته شما در این پکیج با اصطلاحات و مکالمه روزمره مردم ترکیه با زبان ساده آشنا میشوید. این پکیج آموزشی به شما کمک میکند تا بتوانید در سفر های مداوم خود به ترکیه به زبان ترکی صحبت کنید و به راحتی به خرید روزمره، تفریح و … در کشور ترکیه بروید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا