شغل های خانگی پر درآمد ترکیه

شغل های خانگی پر درآمد ترکیه

اگر در اکثر مواقع تایم شما در منزل خالی باشد میتوانید در این وقت خالی کسب درآمد نمایید تیم ما در سایت خانه آنلاین در این مقاله سعی کرده است تا شغل های خانگی پر درآمد ترکیه را خدمت هموطنان عزیز معرفی کند پس تا آخر مطالب با ما همراه باشید.

شما شغل خانگی را باید با توجه به مهارت ها و شایستگی خودتان ‎های انتخاب کنید. نکته قابل ذکر این است که شما در این نوع درامد زایی بدون نیاز به سرمایه اولیه میتوانید کسب درآمد نمایید.

آموزش آنلاین در ترکیه‎

اگر توانایی یا مهارت بخصوصی دارید میتوانید با کمک آن به دیگران درآمد کسب کنید. موضوع جالب در رابطه با آموزش در خانه این است که شما میتوانید اینکار را در فضای آنلاین و مجازی نیز انجام دهید.

به خصوص از موقع همه گیری کرونا شرکت در کلاس های آنلاین در ترکیه و اکثر نقاط جهان شایع تر شده است و شما اگر به زبان ترکی و یا زبانی که پرطرفدار باشد مسلط باشید میتوانید با آموزش آنلاین در خانه خود درآمد مناسب و قابل توجهی کسب کنید.

شما همچنین باید در سایت های مختلف معلم آنلاین به جستجو بپردازید و ثبت نام کنید. شما برای داشتن یک آموزش به سبک آنلاین در ترکیه باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

اول از همه باید در ذهن خود امادگی لازم جهت تدریس را داشته باشید در مورد موضوع و مواردی که قرار است آموزش دهید فکر کنید. شبکه های اجتماعی پرطرفدار را برای کمک در آموزش خود به کار بگیرید.‎

ارائه خدمات ترجمه آنلاین در ترکیه

ارائه خدمات ترجمه آنلاین در ترکیه

در این نوع کسب و کار شما باید با سایر زبان های زنده دنیا آشنایی کافی داشته باشید تا بتوانید درامد ایجاد کنید همچنین شما میتوانید در وبسایت ها و آدرس های اینترنتی مخصوص این شغل نیز دنبال کار بگردید و در منزل مشغول به کار شوید.

درآمد حاصل از این نوع شغل خانگی مبلغ مناسبی در حدود 200 لیر ترکیه به ازای هر 1000 کلمه می باشد، به طوری که اگر ماهی 40000 کلمه ترجمه کنید، درامدی معادل 80000 لیر ترکیه خواهید داشت.

پس میتوان بیان کرد که مترجم آنلاین نیز شغل مناسبی در بین شغل های خانگی پر درآمد ترکیه محسوب میشود.

البته فراموش نکنید که برای مترجم شدن شما باید تسلط و دانش لازم برای ترجمه را کسب کرده باشید و مهارت فردی شما بسیار تعیین کننده خواهد بود فقط در این صورت میتوانید درآمد بسیار مناسبی را از این راه کسب کنید.

طراح گرافیک در ترکیه

از جمله شغل های خانگی پر درآمد ترکیه و مناسب برای کسب درآمد در خانه برای افراد خلاق طراحی گرافیک به شمار می اید. طراح گرافیک بودن علاوه بر لزوم داشتن تخصص بالا و یک مهارت منحصر به فرد یک کسب درآمد از خانه و شغل بسیار فوق العاده نیز به حساب می آید.

باید بگوییم امروزه هر کسب و کاری در اینترنت به یک طراح گرافیک نیاز دارد. از طراحی لوگو و برند یک شرکت گرفته تا تصاویر جادویی در صفحات وب، نیاز به ویرایش در شبکه های اجتماعی و طراحی بروشورها، همه و همه نیاز به طراح گرافیک دارند. ‎

میزان درآمد خاصی را نمیتوان برای این شغل در نظر داشت ولی به طور میانگین ماهی 6000 لیر ترکیه است ولی باتوجه به میزان سفارشات و تعداد مشتری در یک ماه این رقم قطعا میتواند افزایش یابد.

انتشار پادکست

از جمله دیگر از مشاغل موجود در خانه در ترکیه و سایر نقاط جهان دیگر انتشار پادکست است. در این کار باید ذهن خلاق و ایده ایجاد پادکست  را داشته باشید موضوعات مختلف را بررسی کنید و راجع به هر کدام پادکستی مناسب تهیه نمایید در این صورت قطعا موفقیت آمیز خواهد بود.

در این کار میتوانید بعد از پیشرفت و شناخته شدن برای خود اسپانسر هم تهیه کنید تا میزان در آمدتان چند برایر شود.

فروش اینترنتی محصولات در ترکیه

در دنیایی زندگی میکنیم که تجارت الکترونیک بسیار مهم است، در نتیجه باید بدانیم فروش آنلاین محصولات نیز میتواند یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد بی دغدغه در خانه باشد.

در این نوع از کسب و کار شما هم میتوانید محصولاتی را تولید و سپس بفروشید و هم یک محصول را بخرید و به صورت اینترنتی بین چندین هزار مشتری بفروشید.

نوشتن و انتشار کتاب های الکترونیکی در ترکیه

‎‌شغل هایی هم وجود دارد که از قلم و دست نوشته افراد سوداوری دارد. یکی از این شغل های پر طرفدار نوشتن کتاب است که ارتباط مستقیم با دانش و توانایی علمی شما دارد که بتوانید در یک حوزه مثلا ادبیات تخصص لازم را کسب کرده باشید و سپس شروع به نوشتن نمایید.

در این نوع نوشته ها باید حداکثر سعی خود را به کار ببرید تا متن شما به مزاج خواننده خوش بیاید و درآمد و سود دهی شما را تضمین نماید. پس از ارائه کتاب شما ان را میتوانید به صورت الکترونیکی بین مردم عرضه نمایید.

البته این دسترسی اسان برای نویسندگان رقابت را هم بینشان ایجاد کرده و برای اینکه مخاطب خاص خود را بدست بیاورید باید دارای مهارت لازم باشید.

اما همچنان میتوانید با تحریر و توزیع کتابی که انتظارات خواننده را برآورده میکند، نامی برای خود دست و پا کنید.

البته شما برای تصمیم گیری در مورد آن سبک از نوشتن که می‌نویسید وقت بگذارید و سپس تمام تلاش خود را به کار بگیرید قطعا موفق خواهید شد.

کارشناس سئو در ترکیه

یکی از بهترین مشاغل اینترنتی با درامد بسیار فوق العاده بازاریابی دیجیتال سئو است. به خصوص با توجه به افزایش سایت ها و اهمیت رتبه اول گوگل و فیس بوک، بسیاری از کسب و کارها میخواهند کار خود را در چشم عموم بزرگ جلوه دهند پس به سئو ‎‌‌‌روی می آورند.

در نهایت اگر دانش و تخصصی در زمینه سئو دارید و یا معتقدید که می‌ توانید دانش خود را ارائه دهید، ارائه خدمات سئوی آزاد به شرکت‌ ها می‌ تواند جزو مشاغل بسیار در خور و مناسب تجاری مورد نظر شما باشد.

وبلاگ نویسی در ترکیه

وبلاگ نویسی در ترکیه

راه اندازی یک وبلاگ خانگی برای ایجاد محتوای روزمره و یا هر انچه که طرفدار داشته باشد در ترکیه میتواند منبع خوبی برای درآمد اضافی یا یک شغل تمام وقت برای شما محسوب شود.

اینترنت و فضای مجازی پر است از موفقیت و درامد های مناسب وبلاگ نویسان و ایجاد کنندگان محتوا به طوری که جذاب باشد. با تصمیم درست و برنامه ریزی مناسب قطعا خواهید توانست یک تجارت قوی و خانگی ایجاد کنید در عین حال هم که راه اندازی وبلاگ بسیار آسان و تقریبا بدون هزینه اضافیست.

شما در این راه در مورد چیزهای بسیاری از جمله موسیقی یا غذای مورد علاقه خود میتوانید بنویسید. البته نباید فراموش کنید که برای کسب درآمد از خانه به لطف وبلاگ نویسی باید صبور و با حوصله باشید.

جهت رونق دهی و تضمین درامد از این راه باید مدت زیادی روی وبلاگتان وقت بگذارید، یعنی به طور منظم و دقیق به همراه برنامه ریزی محتوا تولید کنید که اگر این چنین باشد قطعا نتیجه مطلوب آن را خواهید دید.

یک وبلاگ معمولی که بازدیدکنندگان ثابت خود را دارد به طور متوسط ​​بین 2000 تا 3000 لیر ترکیه در ماه میتواند در آمد داشته باشد.

شغل آشپزی در ترکیه

اگر شما سوای از خانم یا آقا بودن دستپخت مناسبی داشته باشید میتوانید به ایجاد یک شغل خانگی فکر کنید و راه کسب درآمد خانگی از این طریق را یاد بگیرید.

در ابتدای شروع این کار به عنوان یک سرآشپز باید مشتریان خود را جذب کنید. همچنین یک سوی دیگر این شغل اینکه میتوانید آشپز خصوصی یک فرد یا یک ارگان خاص نیز باشید.

مثلا تعدادی از افراد جامعه به خاطر رژیم های سخت خود نیاز به آشپزی با مهارت فنی بالا جهت پخت انواع غذاهای مورد نیازشان را دارند، یا اینکه در یک رستوران یا مجالس خاصی که در ان ها به آشپز خصوصی نیاز است هم میتوانید مشغول به کار شوید.

حالت دوم از این کار که شما را صد درصد منحصر به فرد میکند و یک شغل خانگی قطعی محسوب میشود این است که یک کیترینگ خانگی راه اندازی کنید و غذاها را در خانه خود به کمک خانواده بپزید و از طیق اینترنت به فروش برسانید. در هر صورت آشپزی جزو کارهای هنری هم محسوب میشود که طرفداران سر سخت خود را داراست.

انجام امور بسته بندی در ترکیه

این نوع شغل بدون نیاز به هیچ استهلاک اضافی میتواند برای شما مناسب باشد یعنی حتی یک لیر هم نیاز نیست هزینه داشته باشید.

برخی از شرکت ها و ارگان های خاص کار بسته بندی خود را توسط پرسنل مربوطه در خانه انجام میدهند به خصوص در سال های اخیر و با همه گیری کرونا، تجارت بسته بندی خانگی بسیار رواج پیدا کرده است.

شما همچنین میتوانید این شغل را با توجه به وقت های خالی خود در خانه نیز برنامه ریزی کرده و انجام دهید. به طور کلی معادل در آمد میانگین برای این شغل برابر با 4000 لیر ترکیه در هر ماه است.

شغل عکاسی در ترکیه

این نوع کار نیز میتواند جزو شغل های خانگی ترکیه محسوب شود، عکاسی برای دوستداران و هنرمندان را هم شامل میشود. بسیاری از مشاغل در سطح این کشور مبتنی بر عکاسی هستند که میتوانید در خانه راه اندازی و درآمد زایی کنید.

کارهای مرتبط با عکاسی از نوزاد، پرتره، عکاسی صنعتی برای تجارت های الکترونیک، عکاسی از نوع استودیویی، عکاسی از مراسمات و … میتواند یک کار درست و حسابی تلقی شود.

شاید با خود بگویید که این نوع کارها در بیرون از خانه انجام میشود ولی باید بدانید بخش اصلی این کار در خانه و کار ویرایش این عکس هاست در حقیقت بخش بزرگی از عکاسی بعد از ان بوده و پشت میز ویرایش است.

و همچنین، اگر برنامه فوتوشاپ و لایتروم دو برنامه مطرح ویرایش عکس را به خوبی بلد باشید، فقط با انجام دکوپاژ و ویراستاری های لازم درامد قابل توجهی را کسب خواهید کرد.

ادمین شبکه های اجتماعی در ترکیه

شبکه های اجتماعی با فعالیت های گوناگونی وجود دارند که نیاز دارند یک نفر آن را مدیریت کند و اداره ی آن را تمام و کمال به او بسپارند.

‎این یکی از شغل های خانگی ترکیه است و در این نوع شغل گاهی صاحبان این شبکه ها از شما میخواهند که یک مدیریت و محتوای حرفه ای ایجاد کنید تا با رونق کار انها درآمد شما نیز افزایش چشمگیر داشته باشد پس این نوع شغل نیز با توجه به خلاقیت و میزان مهارت شما در ادمین بودن میتواند برایتان بسیار سود آور و مطمئن باشد.

اگر شما بتوانید کمی حرفه ای تر این شغل را دنبال کنید میتوانید از سازمان مربوطه نیز گواهی مهارت خود را دریافت نمایید و به قولی شغل خود را نیز تضمین کنید.

در آمد تقریبی و میانگین از این شغل متغییر بوده ولی در حدود میتوان گفت که مبلغی بین 2000 تا 3000 لیر ترکیه در ماه را شامل میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا